Локсмайстри рекомендують встановлювати у вхідні двері додатковий замок.

Вхідні призначені для захисту вашої оселі від небажаних «гостей». Вони перші стають на перешкоді, коли зловмисник має намір проникнути у ваше помешкання.
Саме дверям приділяється особлива увага. Вони мають бути надійними та зручними у користуванні.

Щоби мати доступними всі ці опції, вам необхідно встановити додатковий замок.
Встановлення додаткового замка надає такі переваги.

  1. Додаткова точка замикання.

Встановлюючи додатковий замок, ви отримуєте додаткову точку замикання. Це надає дверям додаткової жорсткості та більшої стійкості дверної конструкції до спроб вандального зламу.

  1. Додаткова секретність.

Встановлення додаткового замка збільшує сумарну секретність замикаючих пристроїв. Тому що зрозуміло – 2 замки краще, ніж 1.
А застосування в обох замках дверей циліндрів високої безпеки, разом з броненакладками, та ще від різних виробників і з різним принципом дії, в декілька разів захистить від спроб відкривання дверей способом маніпуляції (відмичками).
Адже, підходи та інструменти для відкриття циліндрів різних типів – різні. І не завжди злодій готовий до зустрічі з різними їх типами. Часом, просто не має інструменту для маніпуляцій.

  1. Комфорт.

Маючи додатковий замок, ви можете використовувати в ньому циліндр з тумблером (воротком, барашком), за допомогою будете замикати двері вдень, коли ви знаходитесь вдома. Наприклад, в додатковому замку ви можете використовувати циліндр з тумблером (воротком, барашком), за його допомогою будете замикати двері вдень, коли ви знаходитесь вдома. А, залишаючи приміщення, а також в нічний час, двері треба замикати і на основний замок, в якому встановлений циліндр (лічинка) типу «Ключ-Ключ».

  1. Зручність.

Припустимо, ви загубили один з ключів, або один з ключів потрапив до рук небажаної особи.
В цьому випадку, вам треба замінити, або перекодувати циліндр.
Щоби не залишати двері незамкненими, ви зможете скористатись додатковим замком для замикання дверей на час відвідин найближчого до вас локсмайстер-центру.

 

Отже, якщо ви дбаєте про власну безпеку, ми рекомендуємо вам встановити додатковий замок.

А фахівці мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» не тільки допоможуть вам консультативно, а й оформлять (за бажанням) виїзд за вашою адресою кваліфікованого майстра-інсталятора для забезпечення правильної установки якісних замикаючих пристроїв.
Кажучи іншими словами: «Хто дбає, той і має»!
Отже, вибір за вами. А ми завжди раді вас бачити в найближчому до вас магазині мережі «ЛоксМайстер»!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *