Циліндри Mul-T-Lock: 7х7; Classic; Interactive+; Mt5+; Interactive+ Cliq.

ЛоксМайстер Академмістечко представляє до Вашої уваги лінійку циліндрів Mul-T-Lock( Мультилок). 

Особливістю виробника – є незміна висока якість та виробництво продукції виключно в Ізраїлі.
В Україні, циліндри Mul-T-Lock ( Мультилок) представлені наступними серіями: 7х7; Classic; Interactive+; Mt5+; Interactive+ Cliq.

У чому різниця між циліндрами? Як зробити правильний вибір? 

Mul-T-Lock ( Мультилок) пропонує різні платформи циліндрів, це дає змогу кожному споживачу зробити вибір згідно його потреб. 

Основною відмінністю циліндрів Mul-T-Lock між собою – є їхній конструктив та складність або повна неможливість виготовити дублікат ключа без паспорту циліндра та оригіналу ключа. 

 


Якщо Ви бажаєте отримати інноваційне та сучасне рішення, магазин ЛоксМайстер Академмістечко рекомендує: Interactive+ Cliq.


 
 Для тих кого цікавить виключно безпека за допомогою механічних складових циліндру – це можуть бути: 7х7; Classic; Interactive+; Mt5+;

Основні переваги Mul-T-Lock ( Мультилок): 

Висока секретність.
Максимальна точність виготовлення складових частин.
Можливості сервісного обслуговування:виготовлення додаткових ключів , систем 3 in 1 «Світлофор» та «VIP», об’єднання циліндрів та замків у систему «Один ключ» та «Майстер-ключ», маркування ключів
Розгалуджена мережа сервісних центрів.
   
Локсмайстер Академмістеко є офіційною точкою продажу продукції Mul-T-Lock ( Мультилок). Ми гарантуємо оригінальність продукції та надаємо повний сервіс.    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *