Циліндри MUL-T-LOCK MT5+ у системі «Світлофор» та «VIP»

MUL-T-LOCK® MT5®+ (Мультілок) – найсучасніший Extra Security циліндр від ізраїльської компанії, який має 5-й рівень безпеки.

На сьогодні діє 6 офіційних сервісних центрів MUL-T-LOCK (мультілок) по продукції MT5®+ у найбільших містах України: Києві, Донецьку, Львові Одесі, Сімферополі та Харкові. Вони забезпечують оперативну сервісну підтримку та надають гарантійне обслуговування. MT5®+ від MUL-T-LOCK® (мультілок) – це не тільки високобезпечний циліндр екстракласу, але й широкі сервісні можливості. У їх числі – можливість у разі потреби оперативно власними силами змінювати кодову комбінацію в циліндрах.

До Вашої уваги – системи «Світлофор» та «VIP».

Система «Світлофор» 3in1 надає замковому циліндру 3 цикли життя. У комплекті – зелений, жовтий та червоний ключі. Для перекодування циліндру слід скористатись ключем іншого кольору – після зеленого – жовтим, а після жовтого – червоним. Кожен наступний ключ відміняє кодову комбінацію попереднього.

 

Система VIP є ефективною для захисту ключів користувача від несанкціонованого дублювання. Монтаж замка здійснюється з використанням «монтажних» ключів. Після цього власник помешкання самостійно відмінює доступ «монтажних» ключів. Все, що для цього необхідно, – це 1 раз закрити і відкрити замок ключем користувача. Після цього «монтажні» ключі втрачають доступ.

Самостійне перекодування ключів надає власникові MT®5+ від MUL-T-LOCK® (мультілок) можливість почуватися у цілковитій безпеці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *