Циліндри/Личинки для замків

Циліндрові замки є найпоширенішими в Україні . У 90% наших співвітчизників стоять замки циліндрового типу. Популярність личинок для замка(циліндрів) обумовлена ​​можливістю замінити один циліндр на інший , при цьому не змінюючи замок. Серцевини для замка – найважливіший елемент замку. Згідно зі статистикою , абсолютна більшість несанкціонованих відкриттів вхідних дверей здійснюються методом інтелектуального чи фізичного впливу на личинку замка.
Саме тому цьому елементу у вхідних дверях потрібно приділяти особливу увагу.
Личинка замка повинна бути стійка до злому , корозії , впливу температур , і зносостійкою, а також бути зручною в експлуатації. Значною перевагою на користь тої чи іншої личинки замка стане наявність сервісу – це дозволить зробити перекодування або виготовити дублікат ключа.
Замковий циліндр повинен відповідати ряду вимог, а саме: мати клас секретності не нижче High Security, відповідати ДСТУ і стандарту ISO 9001, а також мати міжнародні сертифікати відповідності.

В магазині Локсмайстер,що на Шевченка 52,Ви завжди зможете захистити свої помешкання личинками від найкращих світових виробників,таких як Mul-t-lock,Abloy,Vega, та Vachette.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *