Цивілізоване життя дверей

Безпека, Зручність та Дизайн дверей.
Ми часто говоримо про безпеку приміщень. Ми наполягаємо на використанні якісних замків та циліндрів які захищать вас від несанкціонованого проникнення. Ми наголошуємо на обов»язковому монтажі захисної фурнітури.
Але сьогодні ми нагадаємо Вам про «цивілізоване» життя для ваших дверей яке можна забеспечити простими приладами такими як дверний дотягувач та дверний остнов.


Останови дверні.
Дверні обмежувачі і стопори – це спеціальна фурнітура, що продовжує термін експлуатації дверей і запобігає пошкодження дверного полотна і стін.

   дверні дотягувачі

Стопори виробляються з металів і підбираються відповідно із загальною стилістикою вхідний дверей. Стопори дозволяють запобігти появі потертостей на стіні і вм’ятин і подряпин на самому дверному полотні.

Дверні дотягувачі керують зачиненням дверей та захищають замки та дверні конструкції від пошкодження. Також дверні дотягувачі виконують функції збереження тепла та протипожежного захисту. Дверні дотягувачі є невід’ємним елементом практично будь-якої Системи контролю доступу. Дверні дотягувачі різні за класами потужності, тому їх можна застосовувати на різних дверях – від надлегких міжкімнатних до важких промислових дверей з вагою до 180 кг.дверні дотягувачі             дверні дотягувачі

Дверні дотягувачі зазвичай функціонують за таким принципом: щоб відчинити двері, людина має докласти зусилля. Це зусилля механічно передається на дотягувач і акумулюється стисканням вбудованої в корпусі дотягувача пружини, яка, повертаючись у вихідне положення, дає змогу здійснювати регульований процес зачинення дверей. Саме ж регулювання здійснюється завдяки регулюванню швидкості перетікання масла в спеціальних каналах.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *