CLIQ Go – ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА ЗАМИКАННЯ!

CLIQ Go-це ідеальна система безпеки для малих та середніх компаній, клубів та приватних користувачів. Це виключно електронна система замикання, яка базується на надійній і перевіреній точності механіки та мікроелектронних компонентах технології CLIQ від ASSA ABLOY. 

Легко контролюйте та керуйте доступом зі свого мобільного пристрою. Додаток CLIQ Go пропонує новий вимір безпеки. Кожен електронний циліндр і ключ системи мають власний унікальний серійний номер, який служить ідентифікатором для налаштування доступу. Системою можна керувати у будь-який час, і в будь -якому місці за допомогою хмарного сервісу програми CLIQ Go.

Сплануйте, кому дозволено входити у ваші кімнати і коли. Якщо ключ втрачено, ви можете легко заблокувати його за допомогою програми. 

Водонепроникний і пилонепроникний ключ стандарту IP67 та компактний електронний циліндр, який можна швидко і легко встановити без проводів, гарантують максимально можливий рівень безпеки. 

Основні переваги:
– Ідентифікація, обмін інформацією, перевірка авторизації між ключем та циліндром CLIQ® здійснюється за протоколом 3 DES (Triple DES), який гарантує надвисокий рівень безпеки обміну даними.
– Ультимативний захист ключа від клонування та несанкціонованого виготовлення. Кожний виготовлений ключ заноситься до спеціального реєстру та має свій унікальний номер в системі.
– Додаткові ключі виготовляють лише в Авторизованих точках продажу CLIQ® та при наявності паспорту циліндра.

ЛоксМайстер центр у м. Львів є Авторизованою точкою продажу CLIQ®.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *