Дачникам на заміткуЗібрали урожай, наварили варення та законсервували огірки та помідори? Власники дач і приватних будинківвже переживають за збереження свого майна. Адже невдовзі почнеться «золотий» час для злодіїв, які зазіхаютьна легкодоступний скарб, залишений дачниками в своїх приміськихбудинках.
Для  захисту спеціальних люків від несанкціонованого відкриття на дачній ділянців якості посилення заходів безпеки, гарно зарекомендував себе комплект з навісного замка MULTLOCK® Hockey Puck і захисних скоб до нього. 

Цікаве та надійне рішення це модель замку Інтегрований з протектором замок підвищеної безпеки MUL-T-LOCK®  Hasp Lock.

Окремої уваги вартує продукція чеського виробника Токоз для дачників рекомендуємо
висячі замки серії PLUTO, це поєднання безпеки та зручності для користувачів завдяки невеликим розмірам та преміум якості. 
Для зручності використання запірного обладнання, в магазині Локсмайстер на Подолі Вам запропонують об’єднати замки в систему Один ключ.  
Ось кілька порад професійнихлоксмайстрів для збереженнябезпеки майна надачах:
Встановіть надійнізамки та циліндри,
Захистіть броненакладкоюциліндр. Наприклад, чеська фурнітура Ростекс(ROSTEX) захищає серцевинувід висвердлювання, вибивання та переломлювання. Фурнітура не має кріплень із зовнішнього боку дверей і при зачинених дверей не знімається.
Встановіть навікна ковані решіткиШИК метал.


Гроші, вкладені внадійну продукцію безпеки, сповна окупляться навесні, коли, приїхавши надачу, ви будетенасолоджуватися свіжим повітрям, а не шкодувати про розгром, учинений непроханимигостями.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *