Дачний сезон завершено! Час подбати про дієвий захист дачного майна!

Не дивлячись на те, що осінь цьогоріч як ніколи довго радує нас по-справжньому теплими днями, активний дачний сезон вже практично завершено. А це означає, що саме час подбати про надійний захист Вашого дачного майна. Адже дачна ділянка – це не лише дачний будинок, а й доволі значна кількість різноманітних господарських приміщень, будівель, воріт, хвірток тощо, які також потребують надійного захисту.

Оскільки клієнти доволі часто останнім часом звертаються до нас по допомогу у вирішенні цих питань, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 склали перелік основних рекомендацій, дотримання яких значною мірою сприятиме убезпеченню майна та позитивного настрою.

Насамперед, доцільно перевірити якість замків та замкових циліндрів, та, за потреби замінити їх. Оптимальне рішення в цьому випадку – встановлення високосекретних пристроїв MUL-T-LOCK® та ABLOY® – визнаних лідерів на ринку продукції безпеки. Звісно, циліндри необхідно захистити міцними броненакладками, які убезпечать серцевину від висвердлювання, вибивання та переломлювання.

Наступний рубіж ефективного захисту – укріплення віконних отворів. У цьому вам допоможуть металеві розсувні решітки ShikMETAL, встановлені на вікна та двері. Виготовлені з якісної сертифікованої сталі, індивідуально під вимоги кожного об’єкту, вони встановлюються всередині приміщень, у відповідності з усіма вимогами охоронних та банківських норм безпеки та забезпечують просте та комфортне використання протягом усього періоду експлуатації.

Для захисту господарських приміщень у нагоді стануть навісні замки MUL-T-LOCK, ABLOY та TOKOZ. Відмінним рішенням для захисту воріт стане інтегрований з протектором замок підвищеної безпеки MUL-T-LOCK® Hasp Lock – виготовлений з загартованої сталі ізраїльський замок, який практично не має будь-яких деталей, які відокремлюються, що забезпечує високий рівень захищеності.

З метою забезпечення комфортного використання усі запірні пристрої доцільно об’єднати в систему «Один ключ», завдяки чому усі наявні на дачній ділянці об’єкти можна буде відмикати одним ключем.

І головне: наявність широкого асортименту продукції безпеки, в якому представлені понад 20 провідних світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK, ABLOY, ROSTEX, а також успішний досвід реалізації найамбітніших проектів у галузі безпеки дозволяє фахівцям «ЛоксМайстер Київ-Центр» розробляти та втілювати у життя найкращі рішення з безпеки. А значить, захист Вашого об’єкту завжди буд на найвищому рівні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *