Дешеві двері небезпечні для Вашої оселі

Магазин «Локсмайстер Буковина» мав нагоду оглянути металеві двері дуже сумнівної якості, що дістались від клієнта. Ми всі кажем що це Китай винен бо робить речі поганої якості, але ж попит породжує пропозицію. Повірте вибір є, але нам везуть найгірше. І основна в цьому причина це те що в нас нема культури споживання, ми кидаємся на дешеві товари не перевіривши ніякої інформації: 1. репутація продавця 2. виробник товару 3. складові виробу 4. відгуки про товар 5. сертифікати якості.

Приведу декілька прикладів, чому люди купляють двері, які навіть не варто класти на курник. Через нашу з Вами, шановні українці, прихильність до легкого заробітку існують наступні схеми обдурення простих людей.

Купуючи квартиру у навіть найпрестижнішій новобудові в Вашому районі Ви змушені стільки ж грошей вкладати в її ремонт, в тому числі в заміну дешевезних дверей та замків. Інакше Ваша захищеність від зламів та пожеж буде нульова.

Шукаючи квартиру для винайму в оренду, так само ніхто не цікавиться якістю дверей та замків на яких зекономив орендодавець. А це, як неодноразово показала практика, призводить до легкої наживи крадіїв та заміна за Ваш кошт зламаних замків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *