DISEC Magnetic 3G. Магнітний захист дверних циліндрів тепер можливий під один ключ.

Хочемо вам нагадати про найкраще рішення для захисту дверної серцевини.

Почнемо з того, що злом дверей буває інтелектуальним та фізичним. Залежно від того які методи відкриття застосовує злодій: методи “тихого” злому за допомогою відмичок чи бампінгу, або ж силового впливу з молотком, зубилом чи монтировкою.

Відповідно, для протидії інтелектуальному злому ми пропонуємо високосекретні серцевини з гартованою захисною пластиною від перелому, та із титановими стержнями проти висвердлювання.

Проти силових методів двері потрібно обладнувати захисними протекторами на циліндр (броненакладки). В асортименті магазину Локсмайстер  є велика кількість захисних накладок різних ступенів безпеки, розмірів, виробників та цінових категорій.

Протектори Disec Magnetic 3G вирізняються поміж інших застосованою революційною технологією закривання ключової шпарини магнітним ключем. Отже, циліндр повністю захищений від відмичок або інших сторонніх предметів, за допомогою яких зловмисники намагатимуться відкрити замок. Відкрити кришку можна лише за допомогою спеціального ключа, який необхідно прикласти на декілька секунд та повернути на 180 градусів. Цю броненакладку марно свердлити, оскільки під поворотною кришкою встановлений металевий протектор. Таким чином, замок неможливо зламати, пробити або спробувати підібрати відмичку – з усіх боків він захищений від несанкціонованого доступу.

Магнітні броненакладки вже стали сучасним трендом стилю вхідних дверей, але тепер в них з’явилася ще одна досить корисна функція. В магазині Локсмайстер на Шевченка 52 можна замовити такі накладки в системі “один ключ”. Тобто, якщо у Вас на дверях два замки, або у Вас декілька дверей, то захисні накладки на них можуть відкриватись одним магнітним ключем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *