DISEС MAG 3G – MAXсимально надійно !

Усі ми добре знаємо, що замки потребують додаткового захисту від злому, особливо це стосується циліндрів. В незалежності від того якої складності циліндр, які засоби від руйнування з боку злочинців застосували виробники, його потрібно захищати.

В нашому асортименті та на  інших торгових майданчиках є широкий вибір захисних протекторів (броненакладок), але вони всі схожі одна на одну. Та є моделі протекторів які відрізняються своїм форматом та властивостями!

До вашої уваги хочемо запропонувати захисний протектор DISEС MAG 3G від італійського виробника DISEC, який поміж потужного захисту від зламу, має можливість надійно закрити отвір до замку.

Цей захисний протектор з магнітним ключем призначений для захисту циліндрового механізму стандарту DIN (також є бронекладки  для замків МАTRIX та OMEGA) від зламу.

Матеріал протектора – нержавіюча сталь. Кріпиться на корпус замка або на металеву частину дверей, якщо ми їх прикрашаємо декоративними накладками. Спеціальна форма та матеріал гвинтів кріплення витримують до 4200 кг на злам. Протектори представленні в різних декоративних обробках.

Захисна шторка протектора додатково захищає ключовий отвір від потрапляння сторонніх предметів, вандалізму, підбору відмичок. Для того, щоб відкрити протектор необхідно використати кодований магнітний ключ. До кожного протектора підходять тільки свої магнітні ключі. Кількість ключів – 3 шт, є змога при потребі дозамовити додаткові ключі.

DISEC не дасть жодного шансу грабіжникам зламати ваші замки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *