Дятли в сейфі :)

Привіт всім .
Отже зараз такий важкий кримінальний стан у нас в Україні , що народ задумуєтся не лише над тим , як би  то надійно зачинити своє житло , але і сховати надійніше  матеріальні цінності в сейфі .
Я вже якось нижче писав , що наша мережа магазинів Локсмайстер  є офіційним представником українського виробника сейфів ПАРИТЕТ-К. І продаємо сейфи за ціною виробника.
Але от декілька днів назад до нас у продаж поступили унікальні моделі сейфів із лінійки домашніх сейфів серії “Н” HARD. Лінійка Hard ,це серія домашніх важких бетонованих сейфів.
Так от ці сейфи існували у двох видах , із замиканням ключем , замок STUV ,Німеччина . На електронний код , замок NL Lock “піндосія” USA. Це хороші стандартні рішення для замикання сейфів .
 Але Локсмайстри і тут провели тюнінг , завдяки  проведеній роботі , у дану серію сейфів було вмонтовано електронний блокиратор  ультимативної безпеки KNOCK N’LOCK  Ізраїль.

Суть замка полягає в тому, що  немає ніяких щілин для ключів  чи кнопок електронних панелей , замок відчинаєтся за допомогою спеціального ключа брелка . І зауважте що тут відсутнє використання радіоканалу , сигнал передаєтся високочастотним акустичним коливанням (вібрація) котре неможливо зчитати чи зісканувати.

У нас в магазині Локсмайстер що на Митрополита Андрея 14 в продажі присутні 3 варіанти сейфів із замком KNOCK N’LOCK .
це
H.50.KN’L 500x435x400мм 1 Knockey, G3 – 14 315 грн.
H.30.KN’L 435x310x324мм 1 Knockey, G3 – 12 587 грн.
і сейф для вмонтування у стіну
W.2319..KN’L 230x350x190мм 1 Knockey, G3 – 11 399 грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *