Для тих, хто крокує в ногу з часом: система контролю доступу MUL-T-LOCK ENTR™

Сучасні технології докорінно змінюють підходи до вирішення задач у всіх сферах життя. Сфера безпеки – не виключення. «Розумні» рішення, побудовані на інтеграції різноманітних цифрових технологій, значно спрощують наше життя, забезпечуючи не лише зразковий комфорт, а й підвищений рівень захисту.

Саме так можна охарактеризувати сучасну електронну систему контролю доступу в приміщення MUL-T-LOCK ENTR™ – новітню розробку провідного виробника замкової продукції MUL-T-LOCK® (Ізраїль), представлену в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

На відміну від традиційних замків, ENTR™ можна відмикати багатьма різними способами: як за допомогою додатку для смартфона, настінного зчитувача відбитку пальця, настінної сенсорної кодової панелі чи пульту дистанційного керування, так і у екстрених випадках, простим механічним ключем. Причому, на відміну від механічних аналогів, ENTR™ також дозволяє адмініструвати права доступу за допомогою смартфон-додатку.

Так званий електронний ключ (eKey), який дозволяє відмикати замок за допомогою додатку, встановленого у Ваш смартфон – не єдина перевага ENTR™.

MUL-T-LOCK ENTR™ може бути встановлено у будь-які двері, причому свердлити поверхню дверей не доведеться, як і тягнути проводку для блоку живлення, оскільки ENTR™ живиться від вмонтованої батареї. І якщо ззовні MUL-T-LOCK ENTR™ виглядає як звичайна личинка замка, зсередини ENTR™ – це технологічний та футуристичний пристрій.

Як і усі інші сучасні продукти MUL-T-LOCK, технологія ENTR™ запатентована та не має аналогів в світі. Та на додачу має найвищий клас секретності личинки замка High Security cylinder.
Усім поціновувачам продукції компанії Apple корисно буде знати, що технологія ENTR™ сумісна і працює з усіма новітніми розробками від компанії Apple: iPhone X, iPhone 8, iPad Pro та iPad – пристроями на базі нової операційної системи iOS 11.

Контролер технології ENTR доступний як в білому, так і в чорному кольорі, що відкриває нові можливості для дизайнерського оформлення приміщень.

До речі, саме циліндр ENTR™ у такому кольоровому рішенні замовив в нас нещодавно черговий клієнт для встановлення у вхідних дверях заміського будинку.

Отже, якщо Ви – сучасна динамічна людина, яка не уявляє своє життя без смартфону та інших гаджетів, MUL-T-LOCK ENTR™ – це Ваш вибір!

Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 і ми не лише допоможемо підібрати потрібний циліндр, а й здійснимо монтаж і налаштування, а, й за потреби, сервісне обслуговування – швидко, якісно, зручно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *