Для виготовлення дубліката ключа звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Втрата ключа – не вирок. Адже для вирішення цієї проблеми достатньо просто виготовити дублікат. Проте робити це у першого-ліпшого майстра – не найкраща ідея. Адже гарантії того, що після виготовлення дублікату з вашим майном все буде добре, немає. Окрім того, виготовлення дублікатів ключів до замків Mul-T-Lock або ABLOY потребує наявності спеціалізованого обладнання, яке є в наявності в обмеженому числі сертифікованих імпортером локсмайстер-центрів. Варто також розуміти, що сучасні ключі та замкові циліндри – високотехнологічні продути безпеки, які для сервісного обслуговування та виготовлення дублікатів потребують спеціальних знань. Тому цю відповідальну роботу доцільно довірити сертифікованим професійним локсмайстрам.

У «ЛоксМайстрі Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, який є провідним локсмайстер-центром на Правому березі м. Києва, у наявності є не лише усе потрібне для цієї роботи обладнання, а й найголовніше – знання і досвід з виготовлення дублікатів ключів, набутий протягом десятків років роботи. До нас звертаються клієнти з усього Києва і, області, оскільки фахівці «ЛоксМайстрі Київ-Центр» – визнані та сертифіковані експерти з виготовлення дублікатів будь-яких ключів до будь-яких замків, включаючи ключи до замків відомих світових брендів: Mul-T-Lock, ABLOY, CISA, MOTTURA, ISEO, KABA, GEGE, KALE, TESA, AZBE тощо.

Ми виготовляємо:
– ключі до сувальдних (сейфових) замків
– ключі до банківських сейфів
– ключі англійського типу
– ключі до автомобілів
– електронні ключі
– ключі до домофонів
– дублікати карток до готельних замків,
– ключі від поштових скриньок та банківських депозитаріїв та багато іншого!

«ЛоксМайстер Київ-Центр» – член профільної громадської організації – Українська Локсмайстер Федерація. Наші майстри систематично підвищують свою кваліфікацію на тренінгах Федерації та мають усі необхідні сертифікати для виконання робіт х монтажу та обслуговування продукції безпеки. Це гарантує Вам якість, оперативність та конфіденційність при виготовленні дублікату ключа.
Важливо, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» є офіційним дилером брендів Мul-T-Lock та Abloy. Отже, має офіційний сертифікат та офіційно уповноважений на виготовлення дублікатів ключів цих всесвітньо відомих брендів н, з використанням виключно оригінального обладнання та заготовок на території України з наданням усіх офіційних гарантій.

Переваги «ЛоксМайстер Київ-Центр» для Вас:
– виключно оригінальне професійне обладнання та заготовки ключів,
– багаторічний досвід майстрів;
– можливість виготовлення дублікатів ключів як фізичним, так і юридичним особам, у т.ч. за безготівковим розрахунком.
– Зручне місце розташування у центрі м. Києва

Ми не лише виготовимо дублікат Вашого ключа, а й забезпечимо безкоштовну консультацію з питань безпеки, допоможемо обрати та замовити необхідну продукцію безпеки, здійснити її монтаж та сервісне обслуговування. І Ваша безпека буде дійсно ефективною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *