Додатковий замок Mul-T-Lock® Hercular в новій обробці «Бронза чорна патина» доступний до замовлення в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Чорний колір – колір загадки і таємниці, символ прихованого і непізнаного. родючості та достатку, аристократизму та влади, що став невід’ємним елементом сучасного інтер’єру. Тому не дивно, що асортимент популярних додаткових замків Mul-T-Lock® Hercular в нашому магазині поповнився новою обробкою – бронза чорна патина (BLACK DARK), яка вже доступна до замовлення! 
Замок підвищеної надійності Mul-T-Lock® Hercular® – високоякісний та надійний додатковий замок для вхідних дерев’яних та металевих дверей, що відмінно протидіє усім відомим формам кримінального нападу, є простим в монтажі, зручним, довговічним і надійним в експлуатації. 

Mul-T-Lock® Hercular® має наступні особливості:
– Корпус із загартованої сталі;
– Ригель із загартованими кульками; 
– Опція: система світлофор 3in1 або VIP; 
– Комплектація: 3 ключі та кодова картка, які мають захист від несанкціонованого дублювання. 


В Mul-T-Lock® Hercular® можуть бути використані високосекретні замкові циліндри MUL-T-LOCK® МТ5+, Interactive+, Classic, як у вигляді “ключ-ключ”, так і “ключ-тумблер”. а в деяких моделях Mul-T-Lock® Hercular можливе навіть встановлення технології CLIQ®!

Широкий асортимент кольорових обробок Mul-T-Lock® Hercular дозволяє втілити будь яке дизайнерське рішення, оскільки окрім нової обробки BLACK DARK, на нашому складі доступні наступні обробки: латунь полірована, хром полірований, хром матовий, нікель сатин, антична бронза та комбінована обробка – коричнева фарба + латунь полірована.  Залежно від способу монтажу, в наявності 2 різновиди передніх планок: овальна та квадратна на металеві та дерев’яні двері. 

Завітайте в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, і ми підберемо додатковий замок Mul-T-Lock® Hercular,  що вдало поєднається з дизайном саме Ваших дверей та фурнітури основного замка!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *