Додатковий імобілайзер для авто

Що таке імобілазер (чіп) запитає простий користувач авто? Ми відповімо – це пристрій, без якого неможливо запустити двигун автомобіля. Досягається це різними методами, суть яких така: без будь-яких додаткових дій, натискання кнопки брелка або піднесенням ключа до зчитувача коду, двигун запустити не вдастся.
Імобілайзер використовує технологію радіочастотного розпізнавання електронного ключа (транспондера, «мітки», картки), який повинен мати водій авто.

Переважно усі авто починаючи з 2000 року оснащені цим елементом захисту авто, хоча бувають і старіші моделі з вмонтованим імобілайзером.
Копію чіпа здійснюємо від 2 до 30 хв (в залежності від марки авто). Також від авто залежить і сам запис чіпу, а саме – від ключа авто (Приблизно 10 відсотків автомобілів підтримують такий запис) та від самого автомобіля, де автомобіль обовязково має бути присутній при дублюванню.

Чіпи є різних варіацій, тому ціни можуть відрізнятися по кожному. Також є закриті заводом чіпи (Locked) це означає що копію неможливо буде зробити. Але є велика ймовірність що можна прописати в компютер автомобіля за допомогою програматора OBD.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *