Додатковий захист Вашого авто

Нещодавно відбулася розмова менеджерів нашого магазину з власником автомобіля який виготовляв в нас копію автоключа.  Клієнт зацікавився додатковою безпекою свого автомобіля, при цьому ми порадили йому новинку в нашому магазині імобілайзери PRIZRAK.

Імобілайзер Prizrak 510 – це рішення, яке стане хорошим доповненням до штатної системи охорони автомобіля. Повний список протиугінних функцій, таких як Immobilizer, PINtoDrive і AntiHiJack прекрасно доповнять «асортимент» штатної системи захисту автомобіля від найпоширеніших способів викрадення. А управління іммобілайзером за допомогою штатних кнопок автомобіля, якими потрібно ввести PIN-код – повністю виключають несанкціоновану поїздку на автомобілі.

Імобілайзер Prizrak 5S / BT призначений для захисту автомобіля від різних способів викрадення, найбільш популярних у зловмисників. Відмінною рисою імобілайзера є можливість побудови на його основі цілого протиугінного комплексу, можливості якого тягнуться набагато далі, ніж блокування двигуна. Так з його допомогою можна управляти додатковим замком капота і блокіраторами дверей. Prizrak 5S / BT не дозволить зловмиснику проникнути в салон автомобіля в разі використання ним кодграббера. Все це стало можливим завдяки переходу на нову апаратну платформу.

Імобілайзер Prizrak 530 забезпечить автомобілю надійний двоконтурний захист, в основі якої два незалежних способа аутентифікації: за допомогою введення секретного PIN-коду за допомогою штатних кнопок автомобіля (функція PINtoDrive); і за допомогою електронного ключа, роль якого виконує радіомітка. Застосування двоконтурного захисту убезпечить автомобіль і його власника від найпоширеніших способів викрадення. Захищений шифруванням радіоканал мітки, яка працює на частоті 2,4 ГГц надійно захистить від різних способів «інтелектуального злому».

Звертайтеся до нашого магазину і ми допоможемо з вибором безпеки для вашого автомобіля.

Наша адреса: вул. Шевченка,52. Тел. +380673734003, +380673734004

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *