Доступ до головного лікаря у медичному закладі МедСервіс під контролем MUL-T-LOCK® CODE-IT™

Кілька місяців тому у магазині ЛоксМайстер® (місто Івано-Франківськ)  преставники медцентру МедСервіс придбали циліндр з дисковим механізмом ABLOY® Protec (аблой протек) класу Extra Security.   ABLOY® Protec (аблой протек) не схожий на замкові циліндри від інших виробників – його конструкція не має ані пружин, ані штифтів, завдяки чому забезпечується його висока стійкість до впливу зовнішніх факторів. Оцінивши замковий циліндр у роботі, клієнт звернувся у  ЛоксМайстер® знову.

Відтак кілька тижнів тому у кабінеті головного лікаря МедСервіс фахівці ЛоксМайстер® встановили ручку з кодовою панеллю MUL-T-LOCK® CODE-IT™ (мультилок).

MUL-T-LOCK® CODE-IT™ (мультилок) за допомогою коду керує фалієвою заскочкою механічного замка. Це означає, що в нічний час приміщення замикаються ключем на ригелі замка, а в робочий час, коли замок відкритий і двері закриті тільки на заскочку, доступ надається за кодом. У такий спосіб можна швидко, легко і недорого організувати контроль доступу у внутрішніх дверях як офісних приміщень, так і приватних будинків.

Фахівці ЛоксМайстер® завжди намагаються підібрати оптимальне рішення для кожного з клієнтів. І підтвердженням професіоналізму локсмайстрів є те, що звернувшись по допомогу одного разу, клієнти приходять до магазину знову і знову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *