Доступ на територію центру О. Довженка організовував «ЛоксМайстер на Подолі»

Словосполучення «українське кіно» викликає у кожного свої асоціації: для когось це перші стрічки початку ХХ ст. на основі популярних тоді театральних вистав, для когось кінематограф часів «відлиги» та унікальне «українське поетичне кіно», для когось – це сучасні стрічки з широких екранів новітніх кінотеатрів. Та мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не чула про київський Національний центр Олександра Довженка, створений у 1994 році та пізніше об’єднаний з Київською кінокопіювальною фабрикою. Наразі основна місія центру – це вивчення, збереження та примноження українського Національного фільмофонду.
Електроригелі YLI® (Ілі), контролер ROSSLARE® (Рослер)  AC-F44, дотягувач RYOBI® (Ріобі) для Національного центру Олександра ДовженкаНещодавно долучитись до роботи Національного центру Олександра Довженка довелось і нашим фахівцям з магазину «ЛоксМайстер на Подолі». Приміщення центру потребувало вирішення проблеми контролю та розмежування доступу і з цією метою наші спеціалісти обладнали вхідні двері центру системою контролю доступу (СКД). У цьому допомогли електроригель YLI® (Ілі), електронний автономний контролер ROSSLARE® (Рослер) моделі AC-F44 для зовнішнього використання та дотягувач RYOBI® (Ріобі).
 
Відтепер співробітники Національного центру Олександра Довженка зможуть відкривати двері безконтактними проксіміті-картками або спеціальними брелоками (Touch Memory). Зручно та швидко.
Потрібно якісно та оперативно організувати контроль доступу на об’єкті будь-якого розміру? Ми з радістю Вам допоможемо. Звертайтесь до магазинів мережі «ЛоксМайстер» у Вашому місті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *