Дотягувач дверей має працювати в будь-яких умовах!

Зима, яка нарешті завітала в Україну – справжнє випробування не лише для людей, а й для техніки. Особливо в умовах карантину, коли звичний режим її використання порушується. Тож після вимушеного простою, який супроводжувався значними температурними перепадами, цілком можливі різні сюрпризи.

Саме така історія сталася з нашим черговим клієнтом, представником однієї з мереж швидкого харчування. Двері, зачинені в закладі на час карантину, перестали коректно закриватися, тож керівництво вирішило оперативно звернутися в наш «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 по швидку допомогу.

І звісно ж, допомога від наших майстрів не забарилася. Оглянувши двері та наявний дотягувач, наші фахівці запропонували встановити нову якіснішу модель дотягувача. А саме – високоякісний японський дотягувач RYOBI D-1554 UNIV.

Дотягувачі RYOBI D-1554 UNIV призначені як для внутрішніх, так і зовнішніх дверей та здатні ефективно працювати в широкому діапазоні температур від -20°С до +45°С, що відповідає середньому температурному режиму України. Відрізняються вони й своєю надійністю, яка обумовлена ресурсом у 1 000 000 циклів.

Важливо і те, що дотягувачі RYOBI D-1554 UNIV характеризуються оптимальним співвідношенням «ціна/якість».

Тож після узгодження з клієнтом наші фахівці оперативно замінили наявний дотягував новим, а клієнт подякував нашим спеціалістам, відзначивши не лише його чудові характеристики, якість та надійність, а й оперативність роботи майстрів «ЛоксМайстер Київ-Центр».

В нашому асортименті представлені дотягувачі для дверей двох провідних виробників світу: Ryobi (Японія) та Abloy (Фінляндія). Основними їх перевагами є: ресурс експлуатації не менше 500 тис. циклів, а в деяких моделях – 1 та 2 млн. циклів; малі габарити дотягувачів навіть при більших потужностях (для дверей більшої ваги).

Наші фахівці не лише нададуть необхідні консультації, а й виконають усі необхідні роботи у найкоротші строки, щоб все ваше обладнання працювало надійно та безвідмовно!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *