Дотягувач накладний RYOBI 2200 D-2200T

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги Дотягувач врізного монтажу з ковзною тягою та фіксацією від всесвітньо відомого японського виробника компанії RYOBI.

Компанія RYOBI була заснована в 1943 році в Японії в якості виробника поліграфічної техніки. В якості постачальника відлитих під тиском алюмінієвих деталей компанія RYOBI виступала більше 50 років.

Основними виробами були редуктори, блоки двигунів і інші механічні вузли. Ці два напрямки компанії – друкарські машини і промислове литво – допомагають забезпечити їй стабільність в мінливому світі. У виробництві високоточне промислового лиття компанія RYOBI впевнено тримає світове лідерство.

Великі інвестиційні вкладення, постійне вдосконалення продукції і як результат – конкурентоспроможне обладнання. RYOBI має ряд патентів, зокрема на систему Ryobi New Casting, що дозволяє отримати більш точне і міцне лиття. Так само варто відзначити, що компанія RYOBI є найбільшим субпідрядником автомобільної промисловості.
Компанія RYOBI зараз – популярний виробник техніки, яка зарекомендувала себе в таких важливих і відповідальних місцях як будівельні майданчики. Щодня висококваліфіковані фахівці розробляють нові рішення для продукції RYOBI, асортимент якої поповнюється щодня.

Ідеологія компанії побудована на розумінні потреб клієнта в електроінструментах. Це дозволяє компанії RYOBI залишатися найбільшим виробником у світі, винаходячи надійні і якісні електроінструменти.

Отож розглянемо модель дотягувача RYOBI 2200 D-2200T GREY_ANTHRACITE BC SLD_ARM EN_1-2 40кг 850мм FIRE

 

 

Дотягувач дверей RYOBI® серії 2200 модель D-2200T (Японія) накладного типу з ковзною тягою – призначений для керування внутрішніми та легкими зовнішніми дверима.
Плаский дизайн європейского типу.
Має регулювання натягу внутрішньої пружини (класу дотягувача), що дозволяє використовувати єдину модель дотягувача до різних класів дверей. Також полегшує регулювання сили закривання дотягувача, не змінюючи його положення на дверях.
Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу).
Стандартно має регульовану функцію BackCheck (вітрове гальмо), яка затримує відчинення дверей після кута 70-80°, що дозволяє уникнути пошкодження дверей, фурнітури, стін.
Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском.
Внутрішній механізм – шестерно-рейкового типу (Rack&Pinion)

Колір обробки – фарба сірий антрацит.
Дотягувач регулюється в діапазоні 1-2 класу згідно EN1154. За замовчуванням заводська установка – 1 клас з ковзною тягою.
Можливо застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60хв.
Максимальна вага дверей – 40кг,
Максимальна ширина дверей – 850мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення.
Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.
Робоча температура від -20°С до +45°С.
Розміри 223х60х44,5мм.
Комплектація: дотягувач, комплект кріплення, тяга ковзна без фіксації.

Регулювання класу дотягувача відбувається шляхом натягу внутрішньої пружини, без переміщення корпуса по полотну дверей, див. інструкцію.

Ковзна тяга надає дотягувачу більш привабливого вигляду завдяки відсутності виступаючих елементів, а також дозволяє встановлювати дотягувач на будь-який стороні дверей, хоч на полотні, хоч на рамі.

УВАГА!
!!!Дотягувачі зі ковзною тягою не дозволяють відчиняти двері ширше, ніж на 105° – 130° (залежно від місця монтажу). Це зумовлено конструкцією самої ковзної тяги.!!!

При установці на дверях, розташованих зовні приміщень, дотягувач повинен перебувати під навісом, щоб уникнути попадання вологи (тяга дотягувача – сталева).
При монтажі корпусу дотягувача на дверній рамі, щоб уникнути самовільного розкручування гвинта кріплення тяги до корпусу дотягувача і, як наслідок, псування самої тяги, обов’язково використовувати гровер (є в комплекті поставки) і, рекомендовано, фіксатор різьблення.

При виконанні регулювань клапанів швидкостей (існують на всіх моделях) дотягувачів , а також клапанів гальм відчинення та уповільнення зачінення (на тих моделях, де вони існують) уважно видстежувати ступінь відкручування (проти часової стрілки). Клапан не повінен бути викручений більше за площину корпуса дотягувача.
В протилежному випадку можливо підтікання рідини(мастила) із дотягувача під час його роботи і, як наслідок, завоздушення дотягувача. Це не може бути враховано як гарантійний випадок.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

2 comments on “Дотягувач накладний RYOBI 2200 D-2200T

    1. Доброго дня! З якого ви міста? Щоб я вам надав контакти спеціаліста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *