ДОТЯГУВАЧ ЗБЕРЕЖЕ ТЕПЛО І КОМФОРТ У ВАШИХ ДОМІВКАХ !

В цьому році осінь нас балує відносно теплими днями бабиного літа. Але дуже скоро ми відчуємо примхи природи, на нас чекають пронизливий холод та дощова погода..

Як же зберегти тепло дома або на роботі та відчувати затишок та комфорт? Що цьому може допомогти?

Хочемо звернути вашу увагу на комплектацію вхідних дверей, які межують з вулицею, дверним дотягувачем. Цей прилад буде пильнувати ваші двері у зачиненому положенні і тим самим зберігати тепло у помешканнях. Він працює самостійно, без втручання людини.

Особливо він буде корисним для приміщень з великим потоком людей: в офісах, магазинах, під’їздах житлових будинків, навчальних закладах, лікарнях тощо. Хочемо зазначити що встановлення дотягувача дає гарантію того, що двері будуть завжди закриті. Отже, всередину приміщення не буде проникати холодне повітря, пил, атмосферні опади, зовнішні звуки і шум.

В асортименті магазину «ЛоксМастер на Подолі» є дотягувачі виробників RYOBI (Японія) та АBLOY (Фінляндія). Широка лінійка класів під будь-які габарити дверей, а також різна гамма кольорів задовольнить будь-якого покупця даної продукції.

До нашого магазину постійно звертаються покупці, зробивши свій вибір на встановлення якісного дотягувача, який буде служити та приносити користь не один рік. Наші фахівці завжди допоможуть вам правильно підібрати і встановити дотягувач, у залежності від габаритних особливостей ваших дверей.

Чекаємо на ваші замовлення та запрошуємо до магазину «ЛоксМайстер на Подолі»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *