Дотягувачі Ryobi в Нью-йорк Стріт Піца, Бартка, Панська Гуральня. Якість затверджена стабільністю.

Дані популярні заклади нашого міста вже довгий час користуються послугами магазину “Локсмайстер Буковина”. Дана співпраця перейшла на високий рівень. Саме завдяки стабільному та якісному сервісу клієнт довіряє нам всі етапи замірів, підбору та монтажу продукції.

Цього місяця ми встановили не мало дверних дотягувачів японської фірми Ryobi. В тому числі накладний дотягувач Ryobi 8803 у Нью-Йорк Стріт Піца на вхідних дверях.

 

Накладний дотягувач Ryobi DS 1554 з фіксацією в розважальний клуб “Бартка” на металеві двері при вході в дискозал.

   

 

Варто також звернути Вашу увагу, що такі клієнти звертаються до нас не тільки через сервіс але й через наявність оригінальної сертифікованої продукції яка працює задану заводом кількість циклів. В таких клієнтів це дуже добре видно. Тому що, наприклад, в Нью-Йорк Стріт є літній майданчик і вхідні двері за день відкриваються та закриваються безліч разів як клієнтами так і персоналом. Дешева базарна продукція не витримала б і кількох днів. Тому подумайте добре перш ніж йти на ринок за дешевим замком чи серцевиною, можливо краще раз витратити більше і почувати себе в БЕЗПЕЦІ та комфорті. Ніж здійснювати регулярні додаткові транспортні та монтажні витрати при виборі дешевих товарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *