Дотягувач ABLOY® DC330 – на варті захисту школярів!

Львівські локсмайстри дбають про комфорт школярів! Саме ми нещодавно виконали цікаве завдання, встановивши  дотягувач ABLOY® на вхідні двері в одній зі шкіл Міста Лева.  

А розпочалося все так: адміністрація середньої загальноосвітньої школи №17 звернулися до провідного локсмайстер-центра м. Львова – магазин «Галицький ЛоксМайстер» з проханням обладнати вхідні двері сучасним дотягувачем, адже вони мають достатньо великий розмір та учні повинні легко їх відкривати.   
 
 
Після ознайомлення з дверима, ми порекомендували зупинити свій вибір на дотягувачі фінської компанії ABLOY® моделі DC330. Даний дверний дотягувач призначений для зовнішніх та внутрішніх дверей з максимальною вагою 80 кг и максимальною шириною дверного полотна 1100 мм.
 
Компанія ABLOY – один із найбільших світових розробників і виробників дверних механічних та електромеханічних замків, циліндрів, дотягувачів, фурнітури та компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність та безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY підтверджена понад 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку. Торговельна марка ABLOY® – це   синонімом надійності та високої якості у більш ніж 70 країнах світу.
 
 
ABLOY® DC330 – це новітній дотягувач кулачкового типу, відмінною характеристикою котрого є легкість відкривання та надзвичайна плавність роботи.
Стильна прямокутна форма DC330 з заокругленими кутами цілковито відповідає тенденціям сучасного дизайну, що тяжіє до простоти, функціональності та комфорту у повсякденному використанні.
  
ABLOY® DC330 має наступні особливості:
Країна-виробник: Фінляндія;
Високоякісний, новітній кулачковий механізм дотягувача; 
Можливість застосування у протипожежних дверях з межею вогнетривкості 60 хв.; 
► Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення; 
► Литий алюмінієвий корпус, виготовлений з високоякісного кремнієвого сплаву; 
► Ресурс експлуатації (циклів): 2 000 000; 
Широкий діапазон робочої температури: -15°С…+45°С;  
► Можливість установки на дверну коробку  або дверне полотно; 
► Наявність запобіжного клапану, який забезпечує захист від неправильного використання або вандалізму; 
► Колір: сріблястий, коричневий.  

 

А у разі потреби фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, що забезпечить безпроблемну роботу обладнання на довгі роки. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас! 
 
 
 
 
 
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *