Дотягувачі RYOBI® – на варті захисту мешканців ОСББ

Успішну співпрацю неможливо побудувати без довіри. Особливо це стосується такої делікатної сфери, як безпека. Фахівці мережі «ЛоксМайстер», працюючи на ринку вже понад 15 років, це добре розуміють, і тому насамперед прагнуть побудувати довірливі взаємовідносини з клієнтами та партнерами.  

Довіра та висока репутація мережі магазинів «ЛоксМайстер» на ринку безпеки – ключові фактори, що спонукали звернутися до магазину «ЛоксМайстер Буковина» представництво відомого в місті Чернівці об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).  
 
Основна проблема ОСББ – неконтрольоване закривання дверей, яку, після ознайомлення з особливостями об’єкту, фахівцям магазину «ЛоксМайстер Буковина» вдалося оперативно вирішити завдяки застосуванню дверних дотягувачів.
 
 
Дотягувач дверей являє собою механізм, який допомагає дверям плавно і безшумно закриватися, зберігати тепло або прохолоду всередині приміщення (залежно від пори року). Дотягувач забезпечує довговічність і коректність роботи замикаючих пристроїв, забезпечує протипожежний захист, тому встановлення дотягувачів рекомендується в приміщеннях з частим використанням дверей – офісах, магазинах, громадських закладах, приміщеннях з встановленими системами контролю доступу, а також на важких дверях.
 
Локсмайстри  запропонувавши дотягувачі японського виробництва RYOBI® моделей D-1554 та 8853. Дані моделі в лінійці виробника є базовими, тому підходять до більшості дверей. Також дотягувачі RYOBI® комплектуются універсальними тягами, що дозволяє монтувати цю продукцію швидко. Клієнти,  оформивши замовлення, покинули магазин з задоволенням та впевненістю, адже локсмайстри подбали про всі дрібні вимоги. 
 
RYOBI® (ріобі) – міжнародна корпорація,   головним напрямом роботи якої є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології виробництва, які застосовує RYOBI®, дали змогу компанії стати світовим лідером за обсягами виробництва та продажів дверних дотягувачів.
 
У виробництві дверних дотягувачів RYOBI® використовуються досконалі технології литва і високоточні механічні компоненти. За технічними характеристиками і дизайном дотягувачі RYOBI® є кращим рішенням для дверей – як корпоративних, так і приватних об’єктів. Дотягувачі RYOBI® надійні, розраховані на тривалий термін експлуатації. Як і вся продукція японського підприємства, дотягувачі є найкращим втіленням якості, ергономічності і дизайну.
 
 
 Надійність і довіра клієнтів з усього світу;
 Досконалий дизайн для будь-якого інтер’єру;
 Неперевершена японська якість.
  
Дотягувачі для внутрішніх та зовнішніх дверей RYOBI® D-1554 UNIV та 8853 ВС UNIV – надійне рішення, основні переваги якого:
 Японське виробництво;
 Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття;
 Робоча температура: -20°С…+45°С;
 Різні варіанти кольорового виконання.
   
Монтаж дотягувачів персонал магазину здійснив за лічені хвилини, отже клієнт магазину – ОСББ – лишився повністю задоволений як якістю придбаних дотягувачів, так і оперативністю обслуговування. 
 

 

Більш того, в разі необхідності фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, що забезпечить бездоганну роботу обладнання. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *