Дотягувачі RYOBI – профспілкам освітян

До магазинів мережі ЛоксМайстер® постійно звертаються клієнти з державних та приватних установ і організацій щоб проконсультуватись, придбати й встановити продукцію безпеки. Наші клієнти знають, що встановлена професіоналами високоякісна продукція працюватиме довго і надійно.

У Львові фахівці ЛоксМайстер® здійснили монтаж дотягувача RYOBI (ріобі) у приміщені "Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України". Відтепер встановлена продукція від японського виробника керуватиме зачиненням дверей, що допоможе зберегти їх функціональність на довгі роки і слугуватиме елементом звуко- та шумоізоляції.

У дотягувачах RYOBI (ріобі) японський виробник впроваджує досконалі технології литва, високоточні механічні компоненти, що забезпечує високу надійність та тривалий термін експлуатації. Продукція RYOBI® (ріоби) задовольняє вимоги як приватних користувачів, так і корпоративних клієнтів.
 
У нас можна обрати універсальні, врізні, індустріальні дотягувачі та аксесуари до них. Гарантована якість продукції, стильний дизайн, оперативний професійний монтаж придбаних виробів – все це у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *