Довгоочікувана третя версія розумного замка Nuki вже доступна до замовлення.

Останніми роками попитом все більше користуються розумні замки (Smart Lock). Це замки, що виконують функції цілої системи управління контролю доступом, але в умовах приватного користування. Тобто, їх здебільшого використовують на вхідних та міжкімнатних дверях приватних будинків, квартир, малих об’єктів та офісів.

Смартлоки дозволяють, окрім ключа, відчиняти двері за допомогою: коду, пульта, відбитка пальцю, смартфону, або й просто при наближенні до дверей. Вони дають нам доступ до перегляду подій відчинення/зачинення дверей. А також, з їх допомогою ми можемо управляти правами доступу для користувачів.

Флагманами в сфері розумних замків є австрійська компанія Nuki, яка покращила свої девайси вже до 3-ї версії. Нові моделі – NUKI Smart Lock 3.0 та NUKI Smart Lock 3.0 PRO.

Отже, пройдемося що ж нового додалось в третій версії.

Молодша модель без індексу PRO отримала порівняно з попередньою версією 2.0 покращену електроніку та оновлений електромотор, завдяки чому збільшився час роботи замку на одному комплекті батарейок (4хАА)

00.jpg

Старша  PRO версія отримала набагато більше змін. До раніше сказаного в розумний замок інтегрували WiFi модуль, який до інших моделей потрібно було купувати окремо у вигляді окремого пристрою WiFi Bridge, якщо потрібен був дистанційний доступ до замка. Вбудований «вайфай» дозволяє керувати замком, надавати та змінювати доступи звідки завгодно, де є інтернет, та отримувати повідомлення про всі події на замку.

03.jpg
Також PRO версія отримала вже акумулятор з гніздом зарядки стандарту Type-C замість пальчикових батарейок.
Крім цього, зміни торкнулися й дизайну. У старшій версії верхня частина, поворотне кільце механічного відкриття та центральна кнопка виконані з алюмінію, що, по-перше, красиво а, по-друге, надійно.

05.gif

Обидві версії дуже легко монтуються та можуть бути інтегровані в розумні системи Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa.
Замок монтується зсередини приміщення поверх раніше встановленого механічного замка і по суті керує цим замком, відкриваючи і закриваючи його по команді зі смартфона, з кодової панелі (кодом або відбитком пальця) або з пульта дистанційного керування, які можна докупити окремо.

За придбанням та консультацією звертайтесь:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *