ДОВІРЯЙТЕ СПРАВУ СПРАВЖНІМ ФАХІВЦЯМ !

В останній час маємо багато прикладів, коли користувачі будь-яких технічних приладів або обладнання, з метою заощадити фінансові витрати або відчувають у собі сили самостійно за потребою налагодити або здійснити їх ремонт, не долучаючи до цієї справи фахівців. Але іноді такий самостійний підхід взагалі погіршує стан обладнання і потім виправити його буде вкрай важко.

На разі до нас звернувся клієнт, який мав мету самостійно відремонтувати замок, який почав некоректно працювати. Результат – заклинений стан замка та неможливість зачинити двері домівки. Клієнт у розпачі, що робити надалі?!

Але є фахівці, які гарно знаються на замках та на практиці використовують багацько таємниць, які не покаже ні Гугл, ні Ютюб…

Багато сучасних  механізмів замків дуже складні, тому неправильно врізаний замок, з часом може бути причиною його поломки. Тому монтажем замків повинні займатися фахівці, які мають практичний досвід з врізання замків різних виробників і моделей, також потрібні ґрунтовні знання механізмів замку.

Клієнту ми допомогли, замок працює як новенький, за що замовник нам дуже дякував.

А всім хочемо порадити наступне – довіряйте встановлення замків тільки досвідченим фахівцям та позбавте себе від непотрібних клопотів, адже поломка дверного замка через брак досвіду буде коштувати значно дорожче, ніж виїзд нашого майстра до вас додому.

«ЛоксМайстер на Подолі» вже понад 15 років має справу з монтажем дверних замків. Встановлення замків нашими фахівцями  гарантує якісну та тривалу роботу механізму. Ви будете впевнені в якості виконаних робіт, в цілості та повноцінному функціюванню дверного замка.

Ми завжди  будемо раді надати вам професійну допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *