Дублікат автоключа в «ЛоксМайстер Київ-Центр» – якісне та швидке рішення за розумні гроші!

Незважаючи на карантинні обмеження та відносне зменшення частоти користування особистим автотранспортом, кількість клієнтів, що звертаються до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, лишається сталою.

І це має надзвичайно просте пояснення. Адже надовго залишені без нагляду, автомобільні ключі можуть стають “жертвами” як дітей власників, так і домашніх улюбленців. Саме така історія мала місце з нашим черговим клієнтом, ключ від авто якого випадково став іграшкою для собаки.
Тому, не гаючи часу, за рекомендацією родичів, які раніше вже замовляли в нас ключ, він відразу звернувся в наш локсмайстер-центр з проханням виготовити дублікат автомобільного ключа до автомобіля Mitsubishi Pajero Wagon замість пошкодженого.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» – провідний оператор з виготовлення дублікатів автомобільних ключів на правобережжі м. Києва. Наявність спеціального професійного обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія) та бланків ключів дозволяє нашим фахівцям виготовляти дублікати як звичайних автомобільних ключів, так і складних ключів з транспондером у найкоротші строки. При цьому забезпечується не лише найвища якість дублікатів, а й усі норми щодо конфіденційності та безпеки, причому за цілком розумні гроші.

KEYLINE® – всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Спеціалізоване обладнання KEYLINE® – це оперативність, професіоналізм та якість у будь-яких питаннях щодо виготовлення ключів найрізноманітніших автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності. За потреби ми також можемо виготовити дублікати з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, здійснити ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Тож завдяки професійності та досвіду наших фахівців, а також наявності потрібного бланка новий ключ до автомобіля Mitsubishi Pajero Wagon за замовленням нашого клієнта було виготовлено у найкоротші строки, чим він був приємно здивований. Перевіривши його в машині на спрацювання в замку запалювання, ми відразу передали його задоволеному клієнту.

Якщо Вам потрібен дублікат автомобільних ключів – замовляйте їх виготовлення в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на Гоголівській, 48! Довіряйте безпеку свого авто професіоналам! Ми завжди робимо це професійно, якісно та за доступною ціною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *