Дублікат автомобільного ключа до Ford Kuga

Магазин “ЛоксМайстер Буковина” продовжує якісно надавати послуги по дублюванню автомобільних ключів. На минулому тижні таких запитів було декілька, успішно наточили механічні ключі до стареньких Mercedes-Benz, Audi та Жигулі.

Також звернувся власник Ford Kuga 2015 року випуску. Клієнт попередньо подзвонив до нас та був здивований наявністю і заготовки ключа і транспондера, що відповідають його авто. Також йому сподобалось, що дублювання ключа здійснилось в його присутності менш ніж за півгодини. З першого разу ключ відімкнув машину, завів двигуна та пройшов ідентифікацію системою безпеки авто.

До нас звертаються перш за все по кваліфіковану допомогу в замковій справі, в тому числі і по якісні дублікати ключів. Клієнти не з нашого району жалкують, що відразу до нас не звернулись, так як складні, дорогі та рідкісні ключі можна виготовити лише в нас. Кваліфікований досвідчений майстер по максимуму опрацьовує кожен запит, ретельно підбираючи заготовку і точить її на високоточних італійських станках. Все це економить Ваш час та гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *