Дублікат ключа до Honda.

В магазин “ЛоксМайстер” по вул. Шевченка 52 звернувся власник японського авто Honda Insight для дублювання його оригінального ключа-імобілайзера. Ключ-імобілайзер – це ключ для замків дверей, багажника та замка запалювання, що має в собі запрограмований чіп (транспондер). Чіп з’єднується з комп’ютером автомобіля, останній в свою чергу розблоковує доступ до авто та дозволяє завести його.

  

Спеціаліст магазину використавши італійську заготовку та транспондер, якісно наточив лезо ключа та скопіював чіп. А потім успішно запрограмував ключ безпосередньо в авто, так як без автомобіля це не можливо зробити.

Наш магазин дійсно вузько спеціалізується на виготовлені дублікатів ключів. Має беззаперечну репутацію якості та точності виробів, що склалась протягом більш ніж десяти років роботи магазину. Наявні високоточні оригінальні станки ізраїльського, фінського та італійського виробництва. Також використовуються заготовки ключів від заводів Mul-T-Lock, Abloy, Viro, Tokoz. А для виготовлення дублікатів ключів до дешевих циліндрів (серцевин, личинок) китайського чи турецького виробництва використовуємо якісні, міцні заготовки від італійського виробника Keyline.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *