Дублікат ключа до Вашого автомобіля – шидко та якісно в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Під час травневих пікніків та відпочинку на природі не варто нехтувати обережністю та дотриманням елементарних правил безпеки. Цей урок після травневих свят добре засвоїв черговий наш клієнт, який під час чергового пікніку зламав свій автомобільний ключ, необережно наступивши на нього.

Та попри наявність другого цілого ключа, оперативно звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 з проханням виготовити дублікат ключа на заміну пошкодженого.

До «ЛоксМайстер Київ-Центр» він звернувся за рекомендацією знайомих, які раніше замовляли виготовлення у нас дублікату автомобільного ключа та залишилися задоволеними якістю та оперативністю роботи наших майстрів. Тому не марнуючи часу на пошуки, відразу звернувся до нас, вже знаючи, що у нас працюють справжні професіонали своєї справи.

І це дійсно так, адже в «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовлення дублікату автомобільного ключа займає лічені хвилини, причому дотримуються усі норми щодо конфіденційності та безпеки. І все це робиться за прийнятні гроші. Причому ми можемо виготовити як звичайні автомобільні ключі, так і складні ключі з транспондером, маючи в наявності бланки ключів та спеціальне професійне обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія). Це забезпечує найвищу якість дублікатів та дозволяє швидко їх виготовити.

KEYLINE® – це всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Використання спеціалізованого обладнання KEYLINE® дозволяє оперативно, професійно та якісно виготовляти ключі до різних автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності, за потреби також існує можливість виготовлення дублікатів з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, а також виконання ремонту або заміни корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Отже, новий ключ до автомобіля Suzuki Grand Vitara нашого клієнта було виготовлено якісно та швидко. Наші майстри перевірили його в машині на спрацювання в замку запалювання та передали задоволеному клієнту. А він, в свою чергу, подякував нашим майстрам за ввічливе ставлення, увагу до деталей та якість роботи.

Якщо Вам треба виготовити дублікат автомобільного ключа – довіряйте свою безпеку професіоналам! Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на Гоголівській, 48 – ми завжди допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *