Дублікат ключа в «ЛоксМайстер Київ-Центр» – гарантія безпеки вашого майна!

Якщо Ви втратили ключі, то робити дублікат у першого-ліпшого майстра, якого ви зустрінете на своєму шляху – не найкраща ідея. По-перше, гарантії того, що після виготовлення дублікату з вашим майном все буде гаразд, немає ніякої, а по-друге, якщо у Вас замок Mul-T-Lock або ABLOY, виготовлення дублікату такого ключа вимагає наявності спеціалізованого обладнання, яке є в наявності в обмеженому числі локсмайстер-центрів. І, нарешті, по-третє, сучасні ключі – доволі складна річ, тому виготовлення дублікату краще довірити професіоналам.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 – провідний локсмайстер-центр на Правому березі м. Києва, який має усе необхідне обладнання, знання та досвід з виготовлення дублікатів ключів. Вже не один десяток років клієнти з усього Києва і, особливо Центру, звертаються до нас для виготовлення дублікатів будь-яких ключів відомих світових брендів: Mul-T-Lock, ABLOY, CISA, MOTTURA, ISEO, KABA, GEGE, KALE, TESA, AZBE, а також звичайних ключів до будь-яких замків.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» – член профільної громадської організації – Українська Локсмайстер Федерація, а наші майстри систематично проходять навчання та мають усі необхідні сертифікати для виконання робіт, що гарантує якість, оперативність та належний рівень конфіденційності у такій делікатній справі, як виготовлення дублікату ключа.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 виготовляє:
– ключі до сувальдних (сейфових) замків
– ключі до банківських сейфів
– ключі англійського типу
– ключі до автомобілів
– електронні ключі
– ключі до домофонів
– дублікати карток до готельних замків,
– ключі від поштових скриньок та банківських депозитаріїв та багато іншого!

«ЛоксМайстер Київ-Центр» – офіційний дилер брендів Мul-T-Lock та Abloy і ми офіційно робимо дублікати ключів цих всесвітньо відомих брендів, з використанням виключно оригінального обладнання та заготовок, а також надаємо усі необхідні гарантії.

Наші переваги:
– оригінальне професійне обладнання та заготовки ключів,
– багаторічний досвід виготовлення дублікатів ключів будь-якого рівня складності;
– виготовлення дублікатів ключів як фізичним, так і юридичним особам, у т.ч за безготівковим розрахунком.
– Зручне місце розташування у центрі м. Києва

Окрім дубліката ключа, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань безпеки від наших фахівців, та, за потреби, обрати та замовити необхідну продукцію, адже захист має бути ефективним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *