Дверна броненакладка з магнітним ключем від Disec (Італія).

   Дверна броненакладка або протектор захисний для вхідних дверей призначений для захисту циліндра замка(серцевина замка, личинка замка, вставка замка) від зламу, оскільки має гартовану пластину для його захисту. Броненакладки на циліндр встановлюються як на додатковий замок так і на основний (у разі встановлених роздільних ручок).

Хочемо Вам представити інноваційного італійського виробника врізних, накладних, магнітних, декоративних броненакладок, який функціонує з 2000 року. Але вже має в своєму арсеналі революційне рішення – броньовану накладку з поворотною антивандальною магнітною кришкою.

У зачиненому стані ця кришка повністю перекриває поворотну частину циліндра. Отже, циліндр повністю захищений від відмичок або інших сторонніх предметів, за допомогою яких зловмисники намагатимуться відкрити замок. Відкрити кришку можна лише за допомогою спеціального ключа, який необхідно прикласти на декілька секунд та повернути на 180 градусів. Цю броненакладку марно свердлити, оскільки під поворотною кришкою встановлений металевий протектор. Таким чином, замок неможливо зламати, пробити або спробувати підібрати відмичку – з усіх боків він захищений від несанкціонованого доступу.

У магазині “ЛоксМайстер Буковина” продано чимало таких броненакладок. В більшості випадків клієнти хочуть позбутися від пакосників які постійно щось закладають чи заливають у дверний циліндр та замок, а дана модель убезпечує їх від цього.

Магнітна броненакладка вже стала сучасним трендом стилю вхідних дверей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *