Дверна серцевина. Відновлення та перекодування.

Сьогодні хочемо Вам розповісти про найвагоміші переваги циліндрів (серцевина, личинка, дверна вставка), що продає та встановлює магазин “ЛоксМайстер Буковина” на вул. Шевченка 52. Оскільки, крім найнижчих цін в місті на циліндри від світових марок Mul-T-Lock (Ізраїль), Abloy (Фінляндія), Keso (Швейцарія), Vega (Німеччина), Tesa (Іспанія). Наш магазин є сервісним центром названих торгових марок. А це означає, що в ході експлуатації серцевини при появі тих чи інших проблем не потрібно буде витрачатись на покупку нової. Проблеми можуть бути наступні: засміченість, зношеність, негативний механічний вплив людей.

Відновлення дверної серцевини.

При попаданні в ключовий отвір бруду або сторонніх предметів циліндр починає підклинювати, або ж може погано входити ключ. Спеціалісти нашого магазину проходили спецнавчання в навчальному центрі, та мають достатньо практичних навичок для здійснення такого роду сервісу. В магазині наявні професійні інструменти та оригінальні сервісні частини. Ми за короткий час почистимо, при потребі замінимо внутрішні складові циліндра тим самим подовжуючи строк користування.

 

Перекодування дверної серцевини.

В разі якщо ви втратили ключ і є підозра в заволодінні ним недобросовісними особами.

В нашому сервісному центрі доступна послуга перекодування циліндра. Майстер повністю міняє секрет в ключовому механізмі серцевини та виготовляє новий комплект ключів і картку. Це означає що ваші двері зі старими надійними замками вже відкриватимуться новими ключами.

Злодій зі старими ключами позбавився всіх шансів потрапити до вашого житла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *