Дверні останови – важлива деталь сучасного інтер’єру

Всі ми в якійсь мірі споживачі, прагнемо до комфорту та  безпеки. Сьогодні представляємо вашій увазі новинку в асортименті мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» – це дверні останови PISLA (післа).
 
Фінська якість, оригінальність виконання, начебто дрібниця, але от з таких деталей складається враження про господаря будинку або квартири чи  офісу. Виготовляються дверні останови з металу зі вставками з гуми, а відрізняються між собою розмірами і способом монтажу.

Підбираються в залежності від стилю інтер’єру приміщення та  розташування дверей щодо стін.

Основне завдання останов – фіксувати двері у відкритому положенні. Цей аксесуар буде корисним для дверей з доводчиками в яких не передбачена функція фіксації. Ну і важливо те, що стінки приміщення кути і торці а також дверне полотно залишаться цілими і неушкодженими, і зможуть вам прослужити набагато довше.

Окремо хотілося б відзначити необхідність застосування даного аксесуара для офісних приміщень з великою прохідністю. Сподіваємося, що таке розмаїття в дизайні зможе вам допомогти підібрати потрібне рішення та інтер’єр тільки збагатитися від застосування дверних останов PISLA (післа). У продажу ця новинка буде вже на початку серпня. Чекаємо вас у мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер», де ви зможете вибрати необхідну продукцію безпеки для вашого житла, а наші консультанти нададуть всю технічну інформацію і допоможуть зробити правильний вибір.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *