Ефективне заощадження: дотягувач RYOBI® для дверей аптеки

Вважається, що такий пристрій як дверний дотягувач призначений для того, щоб організувати комфортне та якісне зачинення дверей, захисту від шуму та запобігання механічним пошкодженням дверної конструкції. Проте, дотягувач також служить й іншій не мало важливій ідеї – збереженню тепла у приміщенні у прохолодну пору та збереженню прохолоди влітку, коли увімкнені кондиціонери, щільно зачиняючи двері.
 
Проблема теплозбереження стає актуальною як ніколи у осінню пору та з наближенням зими. Як то кажуть: «Готуй влітку сани, а взимку – вози», і не дарма. Так вирішив і клієнт магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття», що знаходиться у м. Івано-Франківськ по вулиці Коновальця, 16, та подбав про зачинення дверей своєї аптеки.
Японський дотягувач RYOBI® (Ріобі) моделі 9903
Спеціалісти магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» порадили застосувати на дверях аптеки японський дотягувач RYOBI® моделі 9903, який якнайкраще підійшов для габаритів та ваги вхідних дверей клієнта. Вибір фахівців не дарма зупинився на дотягувачах компанії RYOBI® (Ріобі), адже випробовування свідчать, що дані пристрої відмінно поводять себе в умовах підвищеної експлуатації. А це, відмітьте, дуже важливо під час вибору дотягувача для дверей аптеки або будь-якого іншого громадського об’єкту з великою кількість відвідувачів або покупців.
 
Звертайтесь до нас, радо допоможемо обрати та купити у Івано-Франківську не лише якісний дотягувач, але й надійний замок, високосекретний замковий циліндр та захисну фурнітуру!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *