Ефективна безпека та надійність – з новим замковим циліндром від «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Замки та замкові циліндри, як і будь-яка механічна продукція, час від часу потребують сервісу. Адже у кожного механізму є свої конструктивні особливості, та й умови використання накладають певний відбиток на строк їх служби. Особливо це стосується продукції безпеки нижнього цінового сегменту.

Ось і чергова наша клієнтка звернулася в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням полагодити дверний замок, який з невідомих причин відмовився закриватися.

Після огляду замку та циліндру нашими фахівцями з’ясувалося, що замок, у металевих дверях клієнтки було обладнано дешевим замковим циліндром, який з огляду на тривалий термін експлуатації та відсутність належного сервісу остаточно вийшов з ладу. Отже, було вирішено замінити його більш надійним та якісним.

Тож після надання всебічних консультацій та допомоги клієнтка обрала надійний, якісний та відносно недорогий циліндр замка – циліндрову платформу Mul-T-Lock ClassicPro, представлену в нашому локсмайстер-центрі.

Для вибору саме цього циліндра є декілька вагомих аргументів.

Насамперед зазначимо, що ключ у цьому циліндрі має унікальний заводський відтиск, що унеможливлює його копіювання, а також унікальний телескопічний пін.

По-друге, циліндрова платформа MUL-T-LOCK ClassicPro розроблена на основі надійної платформи Classic, яка у цьому новому поколінні має новий телескопічний пін класу High Security спеціальної форми, запатентований до 2033 року. Саме технологія «Подвійний телескопічний пін», що включає в себе 4 телескопічні піни і спеціальний сталевий пін, захищає циліндр від бампінгу. Захист від свердління забезпечують титанові стержні. Кількість кодових комбінацій 3 200 000. Підсилений ХР-пластиною корпус.

По-третє, даний циліндр забезпечує можливість побудови системи «Майстер-ключ» та «Один ключ», виготовлення циліндрів у системі 3 in 1 «Світлофор» та VIP, виготовлення циліндрів у системі MUL-T-LOCK® Modular а також функцію аварійного контролю доступу.

Отже, після узгодження з клієнтом заміна циліндра було успішно реалізована фахівцями нашого магазину.

Клієнтці особливо сподобались дійсно неперевершена якість та ефективність циліндрів MUL-T-LOCK, з чим фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» повністю згодні.

Якщо ви шукаєте надійний замковий циліндр – звертайтеся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми не лише здійснюємо продаж, а й надаємо повний спектр послуг з ремонту та сервісного обслуговування продукції безпеки за найвищими світовими стандартами. І ми завжди раді допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *