Ефективне комплексне рішення – Ваш спокій у відпустці!

Вирушаючи у відпустку, хочеться бути впевненним у безпеці власного помешкання. Адже декілька тижнів без нагляду – доволі тривалий час, за який може статися будь що. Тому перед відпусткою фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 рекомендують впевнитися, що з Вашими вхідними дверима, замками циліндрами та захисною фурнітурою дійсно все гаразд. В іншому випадку – радимо потурбуватися про безпеку. Бо, як відомо, краще попередити прикру ситуацію, аніж потім боротися з її наслідками.

Ось і чергова наша клієнтка звернулася в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» з проханням посилити захист дверей перед відпусткою, адже сусідні квартири у їх будинку було нещодавно пограбовано, і вона хвилювалася за безпеку власної квартири з огляду на доволі тривалу відсутність в місті у зв’язку з відпусткою.
Отже, після консультацій та ознайомлення нашими фахівцями з дверима клієнтки було запропоноване ефективне та надійне комплексне рішення: захисна фурнітура ROSTEX SOLID PRO та замковий циліндр Mul-T-Lock ClassicPro.

Захисна фурнітура ROSTEX® SOLID-PRO відомого чеського виробника ROSTEX® здатна надійно захистити двері та замковий циліндр від зламу. Дана модель ROSTEX® відповідає 3-му (підвищеному) рівню безпеки, тому стане кращим рішенням для захисту Ваших вхідних дверей.

Відмінністю даної фурнітури є те, що вона має широку захисну планку, яка дозволяє вберегти корпус і механізми замка від вандальних посягань. Для цього, захисна планка фурнітури ROSTEX® SOLID-PRO виготовляється із нержавіючої сталі спеціальним методом Гарячого об’ємного штампування.

Традиційно, як і в інших моделях захисної фурнітури ROSTEX®, циліндр захищено міцною броненакладкою із нержавіючої сталі зі спеціальною протисвердлильною шайбою, яка обертається. Сама шайба виробляється з якісної легованої сталі з подальшим її гартуванням. Тож, і супротив свердлуванню значно підвищується.

З внутрішньої сторони дверей фурнітура ROSTEX® SOLID-PRO кріпиться методом «стягування» на внутрішню сталеву пластину завтовшки 5 мм. В зібраному вигляді це являє собою цілісну жорстку конструкцію, яка служитиме надійним захистом вашого замка, замкового циліндру та дверей.

СLASSICPRO – високоякісна патентована циліндрова платформа MUL-T-LOCK (Ізраїль). Це система високого ступеню захисту від інтелектуальних спроб відмикання (за допомогою відмичок) що відповідає найвищим вимогам спротиву вандальним атакам відповідно до європейського стандарту EN 1303:2015. Ця новітня система серцевин замків, запатентована до 2033 року, базується на традиційній для MUL-T-LOCK системі десяти телескопічних пінів, один з яких є запатентованим. Як і всі інші продукти від MUL-T-LOCK, ця платформа ключів є повністю сервісопридатною, що дозволить в перспективні не міняти циліндр, а зробити його перекодування.

Тому після узгодження та затвердження клієнткою, це сучасне комплексне рішення було оперативно встановлене нашими фахівцями.

Комплексний підхід до безпеки дверей – ефективне рішення надійного захисту від «ЛоксМайстер Київ-Центр». на вул. Гоголівська, 48. А допомогти Вам у підборі якісної продукції безпеки завжди готові наші фахівці. Ми не лише здійснюємо продаж, а й надаємо повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей, сервісне обслуговування і т. ін., що гарантує повну безпеку Вашого помешкання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *