ЕКО офіс компанії SHELL

Нещодавно в Києві компанія SHELL відкрила свій новий центральний офіс, при будівництві якого використано найсучасніші інженерні рішення.
Були задіяні інноваційні технології, які допоможуть зменшити нецільове використання електроенергії аналізуючи наявність людей в приміщеннях і зміна зовнішнього природного освітлення. Спеціальні пристрої водопостачання допоможуть зменшити споживання води на 45 %.
Відповідальне ставлення до навколишнього середовища – є принципом роботи компанії, якого вона дотримується як для видобутку енергоносіїв, так і при повсякденній офісній роботі. Саме тому, при проектуванні системи доступу в приміщення нового офісу SHELL, АС відділом магазину Локсмайстер на Палладіна, були використані електромагнітні замки Securitron, електрозащелкі EffEff і електроригелі YLI.
 
 
Електромагнітні замки Securitron відрізняються високою надійністю завдяки використанню якісних комплектуючих і матеріалів і тому фірма виробник надає «lifetime warranty» довічну гарантію на такі замки.
 
Наші фахівці – Авторизовані Специфікатори (АС) впоралися із завданням і підтримали принципи роботи замовника – екологічність використаної продукції. Всі елементи контролю доступу мають низький рівень електроспоживання, і при цьому досить високий рівень надійності для виконання своєї основної функції – безпеки людей.

Фахівці мережі магазинів завжди готові запропонувати зручні і безпечні рішення для об’єкта з високими вимогами.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *