Екстремальна надійність для екстремальних умов: ABLOY® SENTRY на варті літаків «Руслан»!

Передові ідеї та технології особливо затребувані в наш динамічний час. Це стосується, звісно, і такої високотехнологічної сфери, як авіабудування, яке, в першу чергу, має бути безпечним. Саме тому державне підприємство «Антонов», що є одним з світових лідерів в літакобудуванні, обирає співпрацю з лідером ринку продукції безпеки України – мережею магазинів «ЛоксМайстер»

Особливою гордістю авіаконструкторів ДП «Антонов» є вантажні гіганти «Руслан» і «Мрія». На їхньому рахунку 270 світових рекордів. 
 
Тому коли під час модернізації «Русланів» перед підприємством постала задача обладнання низки дверей у літаку високонадійними замками, що будуть бездоганно функціонувати в жорстких умовах протягом усього строку експлуатації літаків, вибір фахівців ДП "Антонов" зупинився на замках САМ-типу ABLOY® CL SENTRY
 
 
З метою придбання цих замків представники ДП «Антонов» звернулись в магазин «ЛоксМайстер на Печерську» (м. Київ), фахівці якого із задоволенням виконали це цікаве замовлення, здійснивши поставку партії замків ABLOY® CL SENTRY на перші модернізовані літаки «Руслан»!
 
ABLOY® SENTRY  (до речі, «Sentry» перекладається як "вартовий") – це запатентована циліндрова система для промислового застосування. Ідеально підходить для систем, які складаються з механічних замків, замків для шаф або висячих замків з унікальною запатентованою технологією обертального диску, що забезпечує безперебійну та надійну роботу навіть в екстремальних умовах та має надійний захист від зламу методом бампінгу, відкриття відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа. 
 
 
Висока надійність конструкції ABLOY® SENTRY при роботі в умовах відкритого простору забезпечується за рахунок:
Унікальної запатентованої високоміцної конструкції, заснованої на дисках, що обертаються, з посиленою профільною пластиною;
Міцної й надійної конструкції корпусу; 
Зручного в експлуатації симетричного ключа. 
  
Отже, відтепер, якщо уважно придивитись на оновлений «Руслан», можна побачити ABLOY® на борту!
 
 
Застосування ABLOY®SENTRY забезпечить ДП «Антонов» наступні переваги:
Контрольовані дублікати ключа – патент до 2027 р.;
Циліндр підвищеної безпеки відповідно до стандарту EN1303; 
Надійна конструкція для суворих умов експлуатації; 
► Широкі можливості застосування систем «Майстер-ключ» для продуктів промислового замикання; 
► Повна лінійка промислових замків, включаючи виготовлені «на замовлення»;
► Можливість поновлення існуючих систем (ABLOY CLASSIC і PROFILE);
► Довгострокова інвестиція – конкурентоздатні ціни.
  

 

А фахівці магазину «ЛоксМайстер на Печерську», у разі необхідності, завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: сервісне обслуговування, ремонт, професійний монтаж, виготовлення дублікатів ключів, перекодування замків, тощо, забезпечуючи надійну безвідмовну роботу усього спектру продукції безпеки на довгі роки.
 
 
 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
 
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *