Електромагнітні утримувачі EffEff

Більшість сучасних будівель, особливо це стосується готелів, офісних центрів, торгівельних центрів та інших закладів де перебуває велика кількість людей, важливо облаштувати ефективними системами антипаніками на випадок аварійних ситуацій. Крім систем антипаніки у комплекті з дотягувачами, як додатковий механізм, на особливо важливих обьєктах, встановлюють додатково Електромагнітні утримувачі EffEff.


Ці пристрої призначені для утримання дверей у відчиненому положенні та, як правило, використаються на протипожежних дверях, коли необхідно залишити вільний прохід для безперешкодного пересування людей. При інтеграції електромагнітних утримувачів до системи пожежної сигнализації, у разі виникнення на об’єкті пожежі, електромагнітний утримувач автоматично розблоковується та двері автоматично зачиняються за допомогую дотягувача.

Магазином ЛоксМайстер на Печерську було реалізовано продаж та поставку продукції Електромагнітні утримувачі EffEff серії 830 німецького виробництва, для відомої в Україні будівельної компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *