Електромагнітний замок SECURITRON® – надійний захисник вхідних дверей

Контроль доступу – невід’ємна складова ефективної системи безпеки будівель і споруд як приватного, так і корпоративного сектору.

Злагоджена робота системи контролю доступу забезпечується успішною взаємодією керуючих (електромеханічних замків, електрозащіпок, магнітних замків, електроригелів) і виконавчих (контролерів і домофонів) елементів, що входять до її складу.
 
Фахівці мережі «ЛоксМайстер» рекомендують для побудови ефективної системи контролю доступу використовувати продукцію компаній зі світовим ім’ям, які відмінно себе зарекомендували: електрозащіпки Eff Eff®, електроригельні замки YLI®, магнітні замки SECURITRON®.
 
Тому коли в магазин «Південий ЛоксМайстер» (м.Одеса) звернувся клієнт з проханням встановити на вхідні двері квартири надійну систему контролю доступу, фахівці магазину з урахуванням його побажання – електромагніт з великою силою утримання і можливістю відкривати двері за допомогою радіобрелка – підібрали і запропонували ефективне рішення на базі електромагнітного замку SECURITRON® ММ15 (виробництва США) з радіоконтролером, який дозволяє відкривати двері дистанційно.
 
 
Компанія SECURITRON® (США) (секьюритрон) належить до числа світових лідерів з виробництва електромеханічного обладнання та аксесуарів для систем контроля та керування доступом. 
SECURITRON® спеціалізується на виготовленні магнітних замків починаючи з 1977 року і особливу увагу приділяє забезпеченню високої якості продукції, що випускається, а також потребам своїх клієнтів. 
 
Найвища якість продукції магнітних замків від SECURITRON® гарантується довічною гарантією на вироби. Ця унікальна програма охоплює практично всі продукти, які  виробляє  компанія та за будь-якої причини, помилки при установці, вандалізмі тощо. 
 
Магнітний замок SECURITRON® MM15 призначений для застосування у випадках, коли необхідно забезпечити максимальну безпеку при невеликих розмірах магніту.
 
Сила утримання такого дива складає фантастичні 1814 кг, причому механізм магніту зроблений таким чином, що чим сильніше тягнути двері на себе, тим сильніше він її утримує.
 
Магнітний замок SECURITRON® MM15 має такі особливості:
 Напруга живлення 12V або 24V (автоматичний вибір) постійного або змінного струму;
 Низька споживана потужність – 3 W;
 Широкий діапазон робочих температур: від -40 до +60 ° С.
 
Завдяки комутації електромагнітного замку з радіоконтролером замовник «Південного ЛоксМайстра» тепер має можливість відкривати свої двері, просто натиснувши на кнопку брелка. Просто, ефективно, красиво і надійно!
 
 
Фахівці магазину «Південий ЛоксМайстер» готові втілити будь-які сміливі побажання клієнтів в галузі безпечного замикання, пропонуючи не тільки найкращі рішення світових виробників, а й надаючи повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *