Електронні кодові та карткові замки для шафок від відомого виробника TESA

Продовжуючи тему широкого ряду дійсно цікавих і таких, що мають різнопланове застосування, замків TESA (Іспанія), не можна не зупинитись на замках для шафок.
Вони встановлюються на дверцятах різноманітних шаф для зберігання речей і забезпечують збереження майна і документації.
Основні місця їх застосування – це шафки для перевдягання, що розташовуються в СПА комплексах та фітнес-центрах, саунах, лікарнях, навчальних закладах  мають різноманітне застосування від СПА-салонів, кімнат перевдягання персоналу на підприємствах. Не менш важливою сферою їх застосування офісні меблі, адже тут може зберігатись важлива документація, яка становить комерційну таємницю.
Якщо говорити про замки карткові, то вони можуть бути прив’язані до системи готелю і керуватись гостьовим картками. При цьому, якщо в готелі є СПА-центр, то до дверцят шафки перевдягання може бути прописаний RF-браслет, в якості другої картки номерного фонду. Це надасть гостю готелю користуватись СПА-процедурами, маючи на руці браслет і не боячись втратити картку.
Таким чином, до основних переваг даних замків можна віднести відсутність проблем, пов’язаних з втратою картки від номера готелю, або ключа від шафки роздягальні, якщо дверцята обладнані механічним замком.

Ці замки представлені наступними моделями: TESA CODE 1000, TESA LOCKER, TESA E-MOTION.
Всі замки TESA для шафок мають можливість працювати в двох режимах:
1. Free mode (Вільний код). В цьому випадку, користувач (в разі застосування замка TESA CODE 1000) вводить довільний чотирьохзначний код, або підносить свою картку, чи браслет (в разі застосування електронних карткових замків TESA LOCKER та TESA E-MOTION) і зачиняє замок. Відмикання здійснюється тим самим кодом, або карткою. При відмиканні введені раніше коди і прописані при замиканні картки зтираються з пам’яті. Наступний користувач повинен ввести новий код, або використати іншу (свою) картку.
Цей режим більше підходить для використання в СПА та Фітнес центрах, салонах краси, пунктах прокату гірськолижного спорядження, тощо.
2. Fixed mode (Фіксований код). В цьому випадку до певного замка прив’язується певний код визначеного користувача (в разі застосування замка TESA CODE 1000), або картка визначеного користувача (в разі застосування електронних карткових замків TESA LOCKER та TESA E-MOTION).
Такий режим більше підходить для підприємств та офісів, лікарень, навчальних закладів.

Розглянемо їх кожний окремо:

Замок TESA CODE 1000:

Це автономний замок із живленням від батарейок. Його конструктів забезпечує:

– Доступ за кодом. Завдяки відсутності ключа виключені його втрати та несанкціоноване копіювання;
– Простий монтаж. Можливо встановлення замість раніше встановлених механічних замків типу САМ 19 на металеві та дерев’яні дверцята шаф;
– Універсальний за сторонністю (придатний для лівих та правих дверцят);
– Придатний для дверцят від 6 до 25 мм завтовшки.

Технічні характеристики:
• Живлення: 2 елемента типу Alkaline AAA;
• Ресурс елементів живлення: до 15.000 відмикань (більше 3-х років роботи);
• Попередження про низький рівень живлення (коли залишилось 100 відмикань);
• Клас захисту: IP 55 з гумовим ущільнювачем (опція);
• Обробка: Сріблясто сірий;
• Розміри: 136 x 33 x 28 мм.

Основні функції:

Замок може функціонувати в двох режимах: вільного або фіксованого коду (режими програмуються з використанням Майстер коду. Майстер код встановлюється відповідальною особою відразу після встановлення замків. Майстер код також дозволяє відімкнути замок у випадку, якщо користувач забув свій персональний код.

  1. Вільний код
    – Застосування: фітнес та СПА центри, сауни тощо. Для зачинення замка користувач вводить довільний 4-значний код та замикає замок тумблером. Для відмикання користувачеві потрібно ввести той самий код та відімкнути замок тумблером. Після відмикання замка цей код з пам’яті стирається.
  2. Фіксований код
    – Застосування: навчальні заклади, лікарні, кімнати перевдягання, офіси. В цьому випадку замок відмикається заздалегідь встановленим фіксованим кодом.

Аварійне відмикання при розряджених елементах живлення відбувається за допомогою батарейки типу «Крона». Контакти для підключення батарейки суміщені з індикаторними світлодіодами на лицьовій панелі замка.

Замок TESA LOCKER:

Замок призначений для обладнання шаф, які використовуються для зберігання речей у СПА та фітнес центрах та місцях прокату гірськолижного спорядження готелів, в яких на застосовуються електронні карткові замки TESA.

Основні технічні характеристики:
– Замок використовується з безконтактними картками Mifare® 13,56 МГц ;
– Живлення замка автономне, 4 стандартних батарейки АА (Alcaline);
– Ресурс на одному комплекті батарейок: до 30 000 циклів зачинення/відчинення;
– Замок має наступні опції доступу:
• Free mode: відвідувач може використати будь-яку вільну шафу;
• Fixed mode: кожний замок жорстко прив’язаний до визначеного номеру готелю або визначеної карти;

– Максимальна товщина дверцят шафи для встановлення замка: 35 мм
– За сторонністю відкривання замки можуть бути «ліві», або «праві». Потрібну сторонність необхідно вказувати під час замовлення.

 

Замок TESA E-MOTION:

Замок TESA E-MOTION це електронний картковий замок для обладнання шаф для зберігання речей у СПА та фітнес центрах та місцях прокату гірськолижного спорядження готелів, які обладнані електронними картковими замками TESA або як окрема система замків для шаф.

Основні технічні характеристики:
–    Тип карти: SO 15693 13,56 МГц, в Skidata FlexSpace (доступна модифікація для карти Mifare 13,56 МГц 1К або 4К);

Замок має наступні опції доступу:

  • Вільний доступ (Free mode): відвідувач може використати будь-яку вільну шафу. При цьому після замикання замка шафи карта блокується від можливості замкнути інші шафи. Доступ карти до замикання іншої шафи розблокується після відмикання раніш замкненої шафи;
    • Фіксований доступ (Fixed mode): кожний замок жорстко прив’язаний до визначеного номеру готелю. Гість готелю може користуватись тільки шафою, яка прив’язана до його номеру.

Товщина дверей шафи, на яку встановлюється замок складає: 2…12 мм (вказується при замовленні), доступні модифікації замків на двері завтовшки від 2 до 25 мм).

Додаткове обладнання, яке використовується для програмування і обслуговування замків:
–    Програматор замків TESA, програматор безконтактних карт TESA, програмне забезпечення TESA Hotel.

Більш детально ознайомитись з роботою вказаних замків можна переглянувши відеоматеріал за посиланням:

Отже, з поданого матеріалу видно, що замки для компанія TESA представляє різні моделі замків. Різні, як за конструкцією, так і за функціоналом. Вони можуть застосовуватись для задоволення будь-яких запитів від клієнтів щодо збереження майна, документації.
Для того, щоби правильно підібрати необхідних для вас замок, приходьте в найближчий до вас магазин мережі з монтажем «ЛоксМайстер». У вашому виборі вам допоможуть досвідчені менеджери магазинів, а наші кваліфіковані майстри-інсталятори проведуть правильний монтаж цих замків безпосередньо на місці їх встановлення.
Чекаємо на вас в наших магазинах мережі «ЛоксМайстер»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *