Електронний контролер NUKI Smart Lock 4.0

Щоб створити розумні двері вам потрібно всього лиш три речі – Контроллер, смартфон та серцевина(ключ-ключ з функцією emergensy або адаптер до плвга тумблерного).
На нашому магазині ви можете детально ознайомитися з продукцією котру ми встановили на одні з наших демонстраційних дверей.

Крім того ми ще добавили відкривання пультом та кодовою панелью.
Одна з найкращих функцій цього контролера полягає в тому що я, як власник приміщення, можу відкривати двері дистанційно. В серії 4.0 встановлений WI-FI модуль. Контролер підключений до мережі, відкривається мною, з любої місцевості де є інтернет на телефоні.

В четвертому поколінні контролерів NUKI додано мультиплатформений стандарт Matter.
Matter — це стандарт сумісності, розроблений і керований Connectivity Standards Alliance.
Стандарт Matter тепер інтегрований у  основні платформи розумного дому, включаючи Amazon Alexa, Apple Home, Google Home і Samsung SmartThings, що означає, що розумні домашні пристрої більше не потребують сертифікації індивідуально для кожної платформи.
Новий стандарт зв’язку Matter дозволяє легко підключатися до наявних пристроїв Smart Home незалежно від їх виробника чи моделі. Контролер NUKI  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смарфону або web-інтерфейс з ПК.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *