Електронний контролер YALE LINUS L2

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги наступне покоління електронних контролерів YALE LINUS  від Польського виробника компанії Yale.

YALE – це бренд концерну ASSA ABLOY Group, світового лідера в області виробництва та продажу систем замикання і супутньої продукції безпеки. До складу концерну входить більше 100 компаній в 40 країнах світу.

Розглянемо технічні характеристики контролеру YALE LINUS L2.

 

 

 

Електронний контролер  YALE LINUS L2 – логічний інноваційний розвиток попередньої моделі контролеру YALE LINUS.
На додаток до всіх властивостей попередній моделі має кілька принципових оновлень та переваг:
–    Наявність інтегрованого WiFi модулю
–    Живлення від акумуляторного блоку
–    Зменшені на 20% розміри
–    NFC-мітка (YALE Dot), яка дозволяє відмикати замок без використання додатку YALE Home (1 мітка в комплекті, можливо додати до 5 міток до одного контролера). Сумісна з мобільними пристроями з ОС Android.
– Можливість програмування автоматичного відмикання та замикання у встановлений час за днями тижня (переведення у режим вільного проходу та повернення до стандартного режиму у визначений час)

Електронний контролер YALE LINUS L2 робить Вашу оселю розумнішою та спрощує Ваше життя. YALE LINUS L2 – це розумний замок нового покоління, який дозволяє відмикати та замикати двері не зважаючи на те, де Ви знаходитесь*.
Сумісний з системами Розумного дому Google Home, Amazon Alexa, Phillips Hue, з сервісом оренди житла airbnb, а також з системами безпеки Ajax.
Оскільки інтеграція с системою Ajax здійснюється на рівні хмарних сховищ обох систем (C2C) – для інтеграції обов’язково підключення YALE LINUS L2 до мережі Internet (з використанням вбудованого WiFi модулю або окремого мережевого концентратору YALE Linus – для подовження терміну роботи контролеру на акумуляторах)
Електронний контролер  YALE LINUS L2 придатний для встановлення на більшість типів врізних замків та дверей.
Простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей.
Може бути встановлений на спеціальний циліндр YALE   60-125 30-60Ext x 30-65Int   CAM LINUS Adjustable 2KEY NST до електронного контролеру YALE LINUS або на циліндри інших виробників.
Циліндри інших виробників повинні бути конструкції ключ-ключ з функцією “Emergency”, яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ. Вимоги до циліндру: товщина головки ключа не більше 6 мм, ключа виступає з циліндру не більше 40 мм – за необхідністю “головка” ключа має бути відповідно обрізана).
Контролер YALE LINUS L2  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок), а також стан дверей через мобільний додаток YALE Home  з мобільних пристроїв з ОС Android та iOS.
Дозволяє генерувати віртуальні ключи для інших смартфонів та коди доступу з можливістю надання доступу за встановленим розкладом або у визначеному інтервалі дат (локально, при знаходженні в радіусі дії Bluetooth, або з будь якої точки світу*.
Опції відмикання: з мобільного додатку YALE HOME, за персональним кодом з електронного зчитувача YALE LINUS Keypad, механічним ключем.
Придатний для застосування  із силовими замками багатоспрямованого запирання.
Призначений для встановлення виключно всередині приміщення.
Ресурс роботи на одної зарядці акумуляторів:  до 6 місяців (залежно від типу замка, умов експлуатації та щоденної кількості циклів відчинення/зачинення).
*За наявністю підключення до Internet через WiFi

Технічні характеристики:
– Зв’язок між контролером YALE LINUS L2 та аксесуарами (Електронний зчитувач та Мережевий концентратор): Bluetooth.5.3
– Зв’язок між контролером YALE LINUS L2 та смартфоном: Bluetooth 5.3 або Wi-Fi  2.4 – 5 ГГц
– Двофакторна безпека: Обліковий запис Yale Home захищений 2-факторною аутентифікацією, яка потребує паролю та перевірки системою ідентичності користувача та базується на адресі електронної пошти або номеру телефону
– Дворівневе шифрування: YALE LINUS L2 використовує технологію шифрування Bluetooth Low Energy (BLE), а також шифрування AES 128 bit та TLS, які зазвичай відносяться до рівня банківської безпеки
– Розміри (Ш х Г х В), мм: 51,7 х 45,75 х 146,2 (без врахування ручки тумблера)
– Вага: 662 г
– Живлення: Акумуляторний блок (ємність акумулятору 2950мАг)
– Роз’єм для зарядження акумуляторів: USB-C.1.5 (зарядка та кабель в комплект не входять)
– Час на повну зарядку акумулятору: до 4,5 годин (залежно від параметрів зарядки)
– Колір: сірий

Комплектація:
– Електроний контролер YALE Linis L2 з монтажною пластиною
– NFC мітка YALE Dot
– Акумулятор
– Магніт до вбудованого датчику стану дверей з декоративною кришкою
– 6-граний ключ для фіксації циліндру до монтажної пластини
– 3D скотч для фіксації монтажної пластини в певних умовах монтажу

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *