ENTR від MUL-T-LOCK® – сучасне високотехнологчіне рішення замикання.

Сучасні технології – дивна річ. Адже вони вже сьогодні дозволяють реалізувати найсміливіші запити людей, які ще вчора здавалися нездійсненою мрією. Це повною мірою стосується і сучасних технологій безпеки.  Адже завдяки новітнім розробкам, зокрема таким, як технологія ENTR від MUL-T-LOCK®, що поступово входять у наше повсякденне життя, підходи до забезпечення якісного захисту докорінно змінюються.

Зокрема, нещодавно один з наших клієнтів  попросив встановити йому додатковий замок, але так щоб ззовні не було ніяких видимих ознак замка. Після виїзду нашого майстра на консультацію було прийняте рішення запропонувати замовнику ENTR, але без врізання циліндра у зовнішній бік дверей.

MUL-T-LOCK® ENTR поєднує захист механічного циліндру MUL-T-LOCK® стандарту High Security зі зручністю та функціональністю новітніх електронних технологій. Перевагою ENTR є простота у монтажу, використанні та обслуговуванні. Циліндр ENTR може бути встановлений замість звичайного механічного циліндру до вже існуючих дверних замків без будь яких доопрацювань та надає користувачу нові можливості щодо контролю доступу до своїх дверей без витрати зайвого часу та з мінімальними зусиллями.

Отже, відкрити встановлений клієнту замок можна тільки за допомогою смартфона і  пульта, тобто ми отримали замок- «невидимку» . Клієнт залишився дуже задоволений. Адже ззовні звичайні двері приховують вискотехнолоігчний «секрет», перетворюючи таким чином оселю у неприступну фортецю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *