Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» – учасники Х Всеукраїнського Форуму Професійних Локсмайстрів!

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» взяли участь у найважливішій події року в сфері безпечного замикання – Х ювілейному Всеукраїнському Форумі Професійних Локсмайстрів, який нещодавно проходив у м. Києві. 
Організаторами заходу виступили «СПВ Компані Лтд.» – провідний імпортер продукції безпеки та декору в Україні, а також Українська Локсмайстер Федерація.

Вітчизняні та іноземні фахівці, серед яких були і представники нашого магазину, зібралися під гостинним дахом готелю «Братислава», аби разом у дружній атмосфері поділитися досвідом, познайомитися з новинками ринку та обговорити останні тенденції і інновації в галузі безпечного замикання та декору.


Наші спеціалісти разом з іншими учасниками пройшли навчання у 5 майстернях, які були представлені на Форумі: Локсмайстер Класичний, Локсмайстер Інноваційний, Локсмайстер Ключник Про, Локсмайстер Дизайнер, СПВ Інтегрує.

Значний інтерес цього року викликала презентація нової платформи MUL-T-LOCK CLASSIC PRO, що має ключ з патентованою проточкою від виробника, а також нова чеська незламна захисна фурнітура підвищеного, 4-го, рівня захисту ROSTEX SOLID PRO.

Цікавими були і лекції від  представників компаній-виробників ABLOY OY (Фінляндія) Юхи Пекки Хірвонена, Максима Пахольчука та ASSA ABLOY (Німеччина) – Валерія Бобилева.

Отже, Х ювілейний Форум вийшов не лише багатим на новинки, а й надзвичайно інформативним!  А з детальним відеозвітом з цієї важливої для локсмайстрів події можна ознайомитися у новому ролику.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *