ФОРМАТ УДОСКОНАЛЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ВАШИХ ЗАМКІВ !

Умови введеного локдауну для запобігання швидкого поширення захворювання на СOVID-19, значно підкосило та негативно вплинуло на певні сектори бізнесу. Особливо на ресторани та кафе громадського харчування, де діяла повна заборона на можливість відвідування заходу, тільки доставка на адресу замовника.

Багато ресторацій змушені були зачинитися та припинити свою роботу. Але деякі використали час простою з певною користю. Зокрема зосередивши увагу до часткових ремонтів приміщень, бо раніше на це не вистачало просто часу. А бо ж зовсім перепланувати та перебудувати заклад, зробивши його більш привабливим та зручним для відвідувачів.

Таким шляхом пішли господарі ресторанів швидкого харчування компанії «МакДональдз», зосередивши певні зусилля для переобладнання та удосконалення закладів, які вже давно працюють у нашому місті.

Було повністю змінено формат ресторану “Макдональдз”, розташований біля станції метро «Хрещатик», розширені та переплановані приміщення у будівлі. Адже цей майданчик розташований у самому серці нашого міста, де завжди багато туристів.

Враховуючи певні зміни у концепції  ресторану була розроблена та встановлена нова майстер-система, створена на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro. Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» зробили все, щоб користувачі майстер-системи відчули її зручність і перевагу над комплексом інших замків. Адже користування замками зібраними у майстер-систему має значні переваги та зручності.

Адже саме майстер-система дозволяє її користувачам, відчиняти тільки ті двері куди вони мають доступ. При цьому самі працівники не можуть відкривати двері колег своїми ключами. Одним з головних критеріїв майстер-системи є те, що замість зв’язки ключів, користувач має тільки один ключ.

Фахівці «ЛоксМайстер на Подолі» завжди готові порадити та запропонувати різні формати безпечного та зручного використання замків. Звертайтеся до нашого сервісного центру. Ми завжди готові об’єднати ваші замки у майстер-систему.

Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *