Фурнітура для профільних дверей

Всім привіт. Профільні двері стали досить популярні, тому люди все частіше цікавляться фурнітурою до них.

В більшості випадків такі двері встановлюють в офісних приміщеннях , а в таких місцях висока прохідність, тому використовувати дешеву фурнітуру буде собі дорожче. Ми пропонуємо нашим покупцям лише високоякісну продукцію відомих у всьому світі брендів.

Великий вибір врізних вузькопрофільних замків пропонує компанія Santos (Португалія), обробка з нержавіючої сталі дозволяє використовувати їх в місцях з підвищеною вологістю або зовні.

Під замок із роликовою защіпкою краще підходить ручка-скоба, а з язичком- під нажимну ручку. Ручки від компаній ABLOY(Фінляндія) і ROSTEX(Чехія), завдяки новітнім технологіям, будуть служити довго і збережуть первісний вигляд на протязі довгого часу. Також ручки можуть бути з посиленим захистом від зламу або вандалізму.

До повного комплекту не вистачає циліндра;)  Піновий циліндр TESA(Іспанія) англійського типу, класу Standard Security має захист від відкриття відмичками та завдяки великому діапазону розмірів пінів отримав велику кількість секретних комбінацій. Пройшов тестування на 50000 циклів відкривань і закривань, це якщо по 4 цикла на день то виходить приблизно 35 років безперебійної служби. Також є можливість збирання циліндрів в системах «Майстер-ключ» та «Один ключ».

Для більшого комфорту можна обладнати двері дотягувачем, вони можуть бути накладні, врізні та підлогові. Величезний асортимент підготувала компанія RYOBI(Японія).

Звертайтесь до наших магазинів і наші спеціалісти підберуть та встановлять, все що необхідно для Ваших дверей, швидко і професійно.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *